Highland Life logo
A great place to live, work and play


Witamy w Nairn

Biuro Porad Obywatelskich / Centrum Wypoczynkowe i Basen / Biblioteka / Szkoły / Użyteczne linki

 

Mimo że Nairn jest najmniejszym okręgiem w regionie Highland, można to znaleźć dwa olbrzymie pola golfowe oraz zamek Cawdor, od XIV wieku siedziba rodu Thane oraz hrabiego Cawdor.

 

Miejscowe Biuro Porad Obywatelskich

Nairn Citizens Advice Bureau

6 High Street

Nairn, IV12 4BJ

Tel: 01667-456677

Faks: 01667-451081

Email: bureau@nairncab.casonline.org.uk

Informacje:Biuro CAB w Nairn jest w stanie obsługiwać swych klientów w wielu językach a także współpracuje z tłumaczami.

Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do piątku 10.00 – 13.00

W czwartki również od 17.30 do 19.30

W weekendy biuro jest zamknięte.

 

Centra wypoczynkowe i baseny

Nairn Leisure

Marine Road

Nairn IV12 4EA

Tel: 01667 453061

Kierownik: Simon Workman

 

Biblioteka

Nairn Library

68 High Street

Nairn IV12 4UA

Telefon: 01667 458506

Faks: 01667 458548

nairn.library@highland.gov.uk

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 10.00 - 20.00

Wtorek 10.00 - 18.00

Środa 10.00 - 13.00

Czwartek 10.00 - 18.00

Piątek 10.00 - 20.00

Sobota 10.00 - 13.00

 

Szkoły

Auldearn Primary, Manse Road, Auldearn, Nairn IV12 5SX
Mrs M Nesbitt
Tel: 01667 452118 Fax: 01667 453029
e-mail: auldearn.primary@highland.gov.uk

 

Cawdor Primary, Cawdor, Nairn IV12 5XP
Mrs F Lewthwaite
Tel/Fax: 01667 404219
e-mail: cawdor.primary@highland.gov.uk

 

Millbank Primary, Millbank Crescent, Nairn IV12 4QB
Mrs M Mackay
Tel: 01667 452240 Fax: 01667 452632
e-mail: millbank.primary@highland.gov.uk

 

Nairn Academy, Duncan Drive, Nairn IV12 4RD
Mrs J Godden
Tel: 01667 453700 Fax: 01667 453128
e-mail: nairn.academy@highland.gov.uk

 

Rosebank Primary, Academy Street, Nairn IV12 4RB
Mrs C Johnston - Acting
Tel: 01667 454090 Fax: 01667 455299
e-mail: rosebank.primary@highland.gov.uk

 

 

 

Użyteczne linki

Nairnshire Partnership http://www.nairnscotland.co.uk/

 

This page was last updated on 19.12.2006. If you spot any inaccuracies or inconsistency in information, please email us at hief@scvo.org.uk

© 2010 Highland Public Services Partnership.
Project part-financed by the European Union (European Regional Development Fund) within the INTERREG IIIB Northern Periphery Programme