Highland Life logo
A great place to live, work and play


Highland Life / Welcome Pack / Svetingo sutikimo paketas lietuvių kalba

Svetingo sutikimo paketas lietuvių kalba

INFORMACINIS LEIDINYS: ŠIAURĖS ŠKOTIJOS REGIONAS

 

Šiame leidinyje susipažinsite su Šiaurės Škotijos regionu. Nesvarbu ar jau esate atvykę ar dar tik planuojate savo kelionę, darbo paieškas ir kur apsistoti.

 

Šiuose kraštuose yra nemažai aukšto lygio poliklinikų, sveikatingumo centrų bei mokyklų. Gerai

išvystytas susisekimas, infrastruktūra ir komunikacijos ryšiai prideda šiam regionui didesnės vertės. Čia jūs taip pat rasitene tik iškylautojų pamėgtasvietoves, bet ir įvaurių sporto užsiėmimų (pagal savo lygį) kultūrinių atrakcijų ir visa tai - ištisus metus.

 

Vertėtų paminėti, kad mes pateikiame tik bendrąją informaciją, tad nesidrovėkite pasitelkti ir kitais šaltiniais priklausomai nuo jūsų aplinkybių ir poreikių. Toliau rinkitės nuorodas pagal rūpimą temą.

 

Mes suprantame, kad išvykti iš savo gimtinės yra drąsus ir atsakingas žingsnis, todėl visiems, kurie jį žengė, norime ištiesti pagalbos ranką, kad jūs išanksto galėtumėte pasiruošti. Tikimės, kad ši informacijajums bus naudinga ir linkime jums geros kelionės į Šiaurės Škotiją - puikią vietą gyventi, dirbti ir pramogauti.

 

 

 

 

This page was last updated on 05.01.2007. If you spot any inaccuracies or inconsistency in information, please email us at hief@scvo.org.uk

© 2024 Highland Public Services Partnership.
Project part-financed by the European Union (European Regional Development Fund) within the INTERREG IIIB Northern Periphery Programme