Highland Life logo
A great place to live, work and play


Highland Life / Welcome Pack / Laipni lūdzam latviešu valodā

Laipni lūdzam latviešu valodā

LAIPNI LŪDZAM!

INFORMĀCIJA PAR SKOTIJAS HIGHLAND APVIDU

 

Šis informācijas avots nodrošinās jūs ar svarīgiem faktiem un informāciju par Highland apvidu Skotijā, ja jūs nesen esat atbraukuši uz šo apvidu vai arī domājat braukt uz šejieni strādāt un dzīvot.

 

Šis apvidus ir nodrošināts ar lieliskām slimnīcām, veselības centriem un skolām. Augsti attīstīta transporta sistēma, moderna infrastruktūra un telekomunikāciju tīkls – visi šie faktori paaugstina šī apvidus vērtību. Neskaitot daudzās brīvdabas aktivitāšu iespējas, apvidū zeļ arī amatieru sporta līgas un visu gadu šajā apvidū notiek dažādi kultūras pasākumi.

 

Lai gan mēs jums piedāvājam vispārīgu informāciju, jums vienmēr vajadzētu meklēt papildu informāciju skatoties pēc jūsu personīgās situācijas. Lai atrastu papildu informāciju, mēs jums iesakām sekot mūsu ieteiktajām Interneta adresēm.

 

Mēs saprotam, ka pametot mājas un pārvācoties uz jaunu valsti var būt grūti. Tāpēc mēs vēlamies jums palīdzēt – laicīgi vai arī kad jūs jau esat atbraukuši šurp. Mēs ceram, ka šī informācija būs jums noderīga un mēs laipni lūdzam jūs Highland apvidū - lieliska vieta kur dzīvot, strādāt un atpūsties.

 

 

This page was last updated on 05.01.2007. If you spot any inaccuracies or inconsistency in information, please email us at hief@scvo.org.uk

© 2024 Highland Public Services Partnership.
Project part-financed by the European Union (European Regional Development Fund) within the INTERREG IIIB Northern Periphery Programme