Highland Life logo
A great place to live, work and play


Angļu valodas apguve

Learning English

Angļu valodas apguve

English for Speakers of Other Languages (ESOL)

Angļu valoda citās valodās runājošajiem (ESOL)

Lai uzzinātu par angļu valodas kursiem - sauktiem par ESOL kursiem ( English for Speakers of Other Languages – Angļu valoda citās valodās runājošajiem) Hailandē un Morejā ( Moray): www.esolhighland.com

English Requirements for Visas and Citizenship
Angļu valodas prasības vīzām un pilsonības iegūšanai

Par angļu valodas prasībām vīzām un pilsonības iegūšanai var uzzināt the UKBA website (UKBA (AK Robežsardzes) tīmekļa vietnē). Jūs arī varat lūgt konsultāciju your local CAB office (savā vietējā bezmaksas juridisko konsultāciju birojā „Citizens Advice Bureau” (CAB))

Libraries
Bibliotēkas

Visu informāciju par bibliotēku pakalpojumiem ( Library Services) var atrast the Highland Council website (Hailandes domes tīmekļa vietnē). Tai skaitā – informāciju par to, kā bibliotēkas var palīdzēt apgūt angļu un citas valodas. Jūs arī varat gatavoties AK pilsonības eksāmenam ( Life in the UK) tiešsaistē. Jums būs nepieciešama bibliotēkas karte, lai piekļūtu šim bezmaksas resursam, kas ir pieejams jebkurā Hailandes bibliotēkā.

Library services for children (Bibliotēku pakalpojumi bērniem)

Library services - LGBT (Lesbian, Gay, Bi-Sexual, Transgender) community (Bibliotēku pakalpojumi – LGBT (lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu) kopiena)

© 2024 Highland Wellbeing Alliance.
Project part-financed by the European Union (European Regional Development Fund) within the INTERREG IIIB Northern Periphery Programme.