Highland Life logo
A great place to live, work and play


Sveiki atvykę į Skye ir Lochalsh

Vietinis Piliečių patarimų biuras / Pramogų kompleksai irbaseinai / Bibliotekos / Mokyklos / Naudingos nuorodos

 

 

Isle of Skye sala yra viena iš patraukliausių vietų turistams dėl savo gamtovaizdžių ir reljefo, kuriame dominuoja Cuillin kalnynas. Pagrindinė lengvoji pramonė šiame regione yra turizmas, meno dirbiniai, žvejiba ir girininkija. Skye salą su krantu jungia Skye tiltas. Iš čia taip pat sezono metu kelia ir keltai į Vakarų salas, Mallaig ir Lochalsh.

Be gamtos grožybių turistus čia traukia Eilean Donan pilis esanti netoli Kyle ir Dunvegan pilis, žinoma kaip Macleods of Skye giminės buveinė. Šios vietos taip pat žinomos kaip keltu kabos gimtinė. Čia rasite ir Keltų kalbos koledžą UHI Gaelic College, kuris yra Sabhal Mor Ostaig, netoli Armadeilo.

 

Vietinis Piliečių patarimų biuras

 

Skye and Lochalsh Citizens Advice Bureau

The Green

Portree, Isle of Skye

IV51 9BT

Tel: 01478-612032

Fax: 01478-612897

Email: info@skyecab.casonline.org.uk

 

Kaip rasti:

40 metru nuo pėsčiųjų perėjos.

 

Informacija:

Skye and Lochalsh padalinys priima žmones, kalbančius kitomiskalbomis, taip pat ir keltų kalba.

 

Darbo valandos:

Pirmadienis, Antradinis, Ketvirtadienis 10.00 – 13.00 ir 14.00 – 16.30

Trečiadienis, Penktadienis 10.00 – 13.00

Savaitgaliais nedirba.

 

Pramogų kompleksai irbaseinai

 

Isle of Skye Swimming Pool Baseinas
Camanachd Square
Portree
IV51 9BW

Tel: 01478 612655

Vadybininkas: Jim Ronald

 

Lochalsh Leisure Centre
Douglas Park,
Kyle of Lochalsh,
IV40 8AB
Tel: 01599 534848

 

Bibliotekos

Broadford / Kyle of Lochalsh / Plockton / Portree

 

Broadford Library

Old Quarry Industrial Estate
Broadford
Isle of Skye IV49 9AB

Telephone: 01471 820075
Fax: 01471 820076

E-mail: broadford.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis

nedirba

Antradienis

10.30 – 14.00, 15.00 – 17.00

Trečiadienis

10.30 – 14.00, 15.00 – 17.00

Ketvirtadienis

10.30 – 14.00, 15.00 – 17.00

Penktadienis

10.30 – 14.00, 15.00 – 17.00

Šeštadienis

nedirba

 

Kyle of Lochalsh Library
Main Street
Kyle of Lochalsh
Skye & Lochalsh IV40 8BY

Telephone/Fax 01599 534146

E-mail: kyle.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis

nedirba

Antradienis

13.00 – 15.00, 18.00 – 20.00

Trečiadienis

nedirba

Ketvirtadienis

nedirba

Penktadienis

10.00 – 14.00, 16.00 – 18.00

Šeštadienis

nedirba

 

Plockton Library
Village Hall
Harbour Street
Plockton
Skye & Lochalsh
IV52 8TG

Telephone: 01599 544718
Fax: 01599 544718

E-mail: plockton.library@highland.gov.uk

 

Opening hours:

Pirmadienis

14.00 – 17.00

Antradienis

10.00 – 12.00

Trečiadienis

14.00 – 17.00

Ketvirtadienis

18.00 – 20.00

Penktadienis

nedirba

Šeštadienis

nedirba

 

Portree Library
Bayfield Road
Portree
Isle of Skye
Skye & Lochalsh IV51 9EL

Telephone: 01478 612697
Fax: 01478 613314

E-mail: portree.library@highland.gov.uk

 

Opening hours:

Pirmadienis

13.00 – 20.00

Antradienis

nedirba

Trečiadienis

13.00 – 20.00

Ketvirtadienis

10.00 – 17.00

Penktadienis

10.00 – 17.00

Šeštadienis

10.00 – 13.00

 

 

Mokyklos

Auchtertyre Primary, Auchtertyre, Balmacara, Kyle IV40 8EG
A Earnshaw
Tel: 01599 566209 Fax: 01599 566201
e-mail: auchtertyre.primary@highland.gov.uk

 

Borrodale Primary, Glendale, Isle of Skye IV55 8WL
Mrs D MacInnes – Acting
Tel/Fax: 01470 511253
e-mail: borrodale.primary@highland.gov.uk

 

Broadford Primary, Broadford, Isle of Skye IV49 9AQ
J G Wyness, Bed
Tel: 01471 822453 Fax: 01474 822378
e-mail: broadford.primary@highland.gov.uk

 

Carbost Primary, Carbost, Isle of Skye IV47 8SR
Mrs I Kerr - Acting
Tel/Fax: 01478 640237
e-mail: carbost.primary@highland.gov.uk

 

Dunvegan Primary, Dunvegan, Isle of Skye IV55 8GU
Mrs D McInnes
01470 521307
e-mail: dunvegan.primary@highland.gov.uk

 

Edinbane Primary, by Portree, Isle of Skye IV51 9PW
Mrs D McInnes - Acting
Tel/Fax: 01470 582229
e-mail: edinbane.primary@highland.gov.uk

 

Elgol Primary, Broadford, Isle of Skye IV49 9BJ
Mrs P Anderson
Tel/Fax: 01471 866234
e-mail: elgol.primary@highland.gov.uk

 

Glenelg Primary, by Kyle IV40 8LA
Mrs C Quinn
Tel/Fax: 01599 522252
e-mail: glenelg.primary@highland.gov.uk

 

Kilmuir Primary, Portree, Isle of Skye IV51 9UB
Mrs H Hunter
01470 552271
e-mail: kilmuir.primary@highland.gov.uk

 

Knockbreck Primary, Hallin, Dunvegan, Isle of Skye IV55 8GP
Mrs M Nicolson – Acting
Tel: 01470 592258 Fax: 01470 592268
e-mail: knockbreck.primary2@highland.gov.uk

 

Kyle Primary, Kyle of Lochalsh IV40 8LG
Mrs C Ross
Tel: 01599 534194 Fax: 01599 534654
e-mail: kyle.primary@highland.gov.uk

 

Kyleakin Primary, Kyleakin, Isle of Skye IV41 8PH
Mrs C Ross - Acting
Tel: 01599 534150 Fax: 01599 534065
e-mail: kyleakin.primary@highland.gov.uk

 

Loch Duich Primary, Inverinate, Kyle of Lochalsh IV40 8HE
A Earnshaw - Acting
Tel/Fax: 01599 511379
e-mail: lochduich.primary@highland.gov.uk

 

Macdiarmid Primary, Skeabost Bridge, Portree, Isle of Skye IV51 9PD
Ms M Nicolson
Tel: 01470 532229 Fax: 01470 532442
e-mail: macdiarmid.primary@highland.gov.uk

 

Plockton High School, Plockton, Ross-shire IV52 8TU
D J Ferguson, MA, Med
Tel: 01599 530800 Fax: 01599 544439
e-mail: plockton.high@highland.gov.uk

 

Plockton Primary, Plockton IV52 8TW
N MacKinnon
Tel: 01599 544346 Fax: 01599 544431
e-mail: plockton.primary@highland.gov.uk

 

Portree High School, Viewfield Road, Portree, Isle of Skye IV51 9ET
J G Howieson, MA
Tel: 01478 612030 Fax: 01478 612154
e-mail: portree.high@highland.gov.uk

 

Portree Primary, Blaven Road, Portree, Isle of Skye IV51 9PH
J Finlayson
Tel: 01478 613130 Fax: 01478 613357
e-mail: portree.primary@highland.gov.uk

 

Raasay Primary, Isle of Raasay, by Kyle IV40 8PB
Mrs I Kerr - Acting
Tel: 01478 660219 Fax: 01478 660219
e-mail: raasay.primary@highland.gov.uk

 

Sleat Primary, Teangue, Isle of Skye IV44 8RF
Mrs J MacLeod
Tel: 01471 844326 Fax: 01471 844413
e-mail: sleat.primary@highland.gov.uk

 

Staffin Primary, Staffin, Isle of Skye IV51 9JX
Mrs I Kerr - Acting
Tel/Fax: 01470 562273
e-mail: staffin.primary@highland.gov.uk

 

Struan Primary, Struan, Isle of Skye IV56 8FB
Miss C MacLennan
Tel: 01470 572272 Fax: 01470 572354
e-mail: struan.primary@highland.gov.uk

 

Uig Primary, Uig, by Portree, Isle of Skye IV51 9YD
Mrs M Holt
01470 542354
e-mail: uig.primary@highland.gov.uk

 

Naudingos nuorodos

Highland Council pages on Skye and Lochalsh

http://www.highland.gov.uk/yourcouncil/

highlandfactsandfigures/thehighlandcouncilareas/skyeandlochalsh/

 

Highlands and Islands Enterprise Skye and Lochalsh

http://www.hie.co.uk/sale

 

Lochalsh.com websitehttp://www.lochalsh.com/home.html

 

 

This page was last updated on 08.01.2007. If you spot any inaccuracies or inconsistency in information, please email us at hief@scvo.org.uk

© 2010 Highland Public Services Partnership.
Project part-financed by the European Union (European Regional Development Fund) within the INTERREG IIIB Northern Periphery Programme