Highland Life logo
A great place to live, work and play


Sveiki atvykę į Badenoch'ą & Strathspey

Vietinis Piliečių patarimų biuras / Pramogų kompleksai ir baseinai / Bibliotekos / Mokyklos / Naudingos nuorodos

 

Šis regionas yra lyg vartai į Škotijos šiaurės-vakarus o kartu ir antrojo pagal svarbą Škotijos nacionalinio parko namai (Kėrngorms parkas). Neminint vienišos Ben Nevis kalno viršūnės, Kėrngorms - yra aukščiausias kalnynas visoje Dž. Britanijoje. Tai yra viena iš daugelio patrauklių vietų laisvalaikiui gamtoje, nes paminėti vertėtų ir lašišų žvejybą prie Spey upės, įvairiausias vandens sporto atrakcijas, golfą, ornitologiją ir dar daugiau. Po Aviemore'o renovacijos aplinkiniai rajonai patyrė stiprų ekonominį augimą.

 

Vietinis Piliečių patarimų biuras

 

Community Advice and information Service

2 Inverewe

Grampian Road

Aviemore

 

Tel: 01479 810919

 

Pramogų kompleksai ir baseinai

 

Badenoch Centre (Nėra baseino)
Spey Street,
Kingussie,
PH21 1EH
Tel: 01540 662485

Vadybininkas: Paul MacArthur

 

Basinu galima naudotis Macdonald Highland Resort, Aviemore, PH22 1PN (tel: 0845 608 3734) čia baseinas yra išlaikomas savivaldybės lėšomis.

Tai baseino lankytojams užtikrina sumažintas kainas. Kad pasinaudotumėte šia privilegija privalote įsigyti High Life kortele. Kortelės galite kreiptis Aviemore Service Point, arba bet kurioje vietoje Šiaurinėje Škotijoje, kur suteikiamos High Life pramogų paslaugos.

 

Daugiau informacijos rasite poilsiavietės tinklapyje www.aviemorehighlandresort.com

 

 

Bibliotekos

 

Aviemore Library
Units 1 & 2
Market Hall
Aviemore
Badenoch & Strathspey
PH22 1RH

Telephone: 01479 811113

E-mail: aviemore.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis

nedirba

Antradienis

14.00 - 17.00, 18.00 - 20.00

Trečiadienis

10.00 - 12.30, 14.00 - 17.00, 18.00 - 20.00

Ketvirtadienis

nedirba

Penktadienis

10.00 - 12.30, 14.00 - 17.00

Šeštadienis

nedirba

 

 

Badenoch Library
Badenoch Centre
Spey Street
Kingussie
Badenoch & Strathspey
PH21 1EH

Telephone: 01540 661596
Fax: 01540 662345

E-mail: badenoch.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

 

Pirmadienis 13.00 - 17.00, 18.00 - 20.00

Antradienis 10:00 – 13:00

Trečiadienis 10.00 - 13.00, 14.00 - 17.00

Ketvirtadienis 13.00 - 17.00, 18:00 - 20:00

Penktadienis 10.00 - 13.00, 14.00 - 17.00

Šeštadienis nedirba

 

 

Grantown on Spey Library
YMCA Building
80 High Street
Grantown on Spey
Badenoch & Strathspey
PH26 3EL

Telephone: 01479 873175
Fax: 01479 873175

E-mail: grantown.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis

13.00 - 17.00, 18.00 - 20.00

Antradienis

nedirba

Trečiadienis

13.00 - 17.00, 18.00 - 20.00

Ketvirtadienis

nedirba

Penktadienis

10.00 - 12.00, 13.00 - 17.00

Šeštadienis

10.00 - 12.00

 

 

 

Mokyklos

Abernethy Primary (PRADINĖ MOKYKLA), Nethybridge PH25 3ED
H Edge
Tel/Fax: 01479 821274
e-mail: abernethy.primary@highland.gov.uk

 

Alvie Primary (PRADINĖ MOKYKLA), Kincraig, Kingussie PH21 1ND
Mrs H Brown
Tel/Fax: 01540 651238
e-mail: alvie.primary@highland.gov.uk

 

Aviemore Primary (PRADINĖ MOKYKLA), Milton Park, Aviemore PH22 1RR
Ms R Smith
Tel: 01479 810343 Fax: 01479 810980
e-mail: aviemore.primary@highland.gov.uk

 

Carrbridge Primary (PRADINĖ MOKYKLA), Main Road, Carrbridge PH23 3AF
Mrs J Offord
Tel/Fax: 01479 841249
e-mail: carrbridge.primary@highland.gov.uk

 

Dalwhinnie Primary (PRADINĖ MOKYKLA), Dalwhinnie PH19 1AB
Mrs K Craig - Acting
Tel/Fax: 01528 522228
e-mail: dalwhinnie.primary@highland.gov.uk

 

Deshar Primary (PRADINĖ MOKYKLA), Boat of Garten PH24 3BU
H Edge - Acting HT Cluster
Tel/Fax: 01479 831226
e-mail: deshar.primary@highland.gov.uk

 

Gergask Primary (PRADINĖ MOKYKLA), Laggan Bridge, Newtonmore PH20 1AH
Mrs R Dickson
Tel/Fax: 01528 544272
e-mail: gergask.primary@highland.gov.uk

 

Grantown Grammar School (GRAMATIKOS MOKYKLA), Cromdale Rd, Grantown PH26 3HU
M C MacLennan
Tel: 01479 872649 Fax: 01479 873649
e-mail: grantown.grammar@highland.gov.uk

 

Grantown Primary (PRADINĖ MOKYKLA), South Street, Grantown on Spey PH26 3HZ
Miss M Robertson
Tel: 01479 872525 Fax: 01479 873664
e-mail: grantown.primary@highland.gov.uk

 

Kingussie High School (VIDURINĖ MOKYKLA), Ruthven Road, Kingussie PH21 1ES
E Broadley
Tel: 01540 661475 Fax: 01540 661123
e-mail: kingussie.high@highland.gov.uk

 

Kingussie Primary (PRADINĖ MOKYKLA), Station Road, Kingussie PH21 1EN
Mrs P Lockhart
Tel/Fax: 01540 661354
e-mail: kingussie.primary@highland.gov.uk

 

Newtonmore Primary, (PRADINĖ MOKYKLA) Main Street, Newtonmore PH20 1DN
Mrs K Craig - Acting
Tel/Fax: 01540 673252
e-mail: newtonmore.primary@highland.gov.uk

 

 

 

Naudingos nuorodos

Šiaurės Škotijos ir aplinkinių salų įmonė, Moray http://www.hie.co.uk/moray/

 

Visit Aviemore (Apsilankykite Aviemore ), informacija apie vietinę bedruomenę http://www.visitaviemore.co.uk/

 

This page was last updated on 09.01.2007. If you spot any inaccuracies or inconsistency in information, please email us at hief@scvo.org.uk

© 2010 Highland Public Services Partnership.
Project part-financed by the European Union (European Regional Development Fund) within the INTERREG IIIB Northern Periphery Programme