Highland Life logo
A great place to live, work and play


Laipni lūdzam Badenoch & Strathspey

Citizens Advice Bureaux (Pilsoņu konsultāciju birojs) / Atpūtas kompleksi un baseini / Bibliotēkas / Skolas / Noderīgas Interneta adreses

 

Šis apgabals ir vārti uz Highlands, un mājas Skotijas otrajam nacionālajam parkam, kas atrodas Cairngorms. Neskaitot vienīgo Ben Nevis virsotni, kas atrodas Lochaber, Cairngorms ir augstākais kalns Lielbritānijā. Šie kalni ir vieni no daudzajiem šī apgabala brīvdabas valdzinājumiem kopā ar lašu zveju Spey upē, ūdens sportu, golfu, putnu vērošanu un daudzām citām aktivitātēm. Masīva Aviemore apgabala uzlabošana ir veicinājusi šī rajona papildu ekonomisko izaugsmi.

 

Vietējais pilsoņu konsultāciju birojs

 

Community Advice and information Service

2 Inverewe

Grampian Road

Aviemore

 

Tel: 01479 810919

 

 

Atpūtas kompleksi un baseini

 

Badenoch centrs (bez baseina)
Spey Street,
Kingussie,
PH21 1EH
Tel. : 01540 662485

Menedžeris: Paul MacArthur

 

Peldēšana ir pieejama Macdonald Highland Resort, Aviemore, PH22 1PN (tel. 0845 608 3734). Highland Council atbalsta šo baseinu piešķirot dotācijas.

Šis atbalsts nodrošina, ka Highland apgabala iedzīvotāji var apmeklēt baseinu par samazinātām cenām. Lai kvalificētos uz šo piedāvājumu, iedzīvotājiem ir jāiegādājas High Life kartiņa, ko var saņemt Aviemore Service Point vai jebkurā High Life atpūtas kompleksā, kas atrodas Highlands apvidū.

Papildu informāciju var saņemt apmeklējot tīmekļa vietni www.aviemorehighlandresort.com.

 

Bibliotēkas

Aviemore Library
Units 1 & 2
Market Hall
Aviemore
Badenoch & Strathspey
PH22 1RH

Tālrunis: 01479 811113

E-pasts: aviemore.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena

slēgts

Otrdiena

14.00 - 17.00, 18.00 - 20.00

Trešdiena

10.00 - 12.30, 14.00 - 17.00, 18.00 - 20.00

Ceturtdiena

slēgts

Piektdiena

10.00 - 12.30, 14.00 - 17.00

Sestdiena

slēgts

 

Badenoch Library
Badenoch Centre
Spey Street
Kingussie
Badenoch & Strathspey
PH21 1EH

Tālrunis: 01540 661596
Fakss: 01540 662345

E-pasts: badenoch .library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena

13.00 - 17.00, 18.00 - 20.00

Otrdiena

10:00 – 13:00

Trešdiena

10.00 - 13.00, 14.00 - 17.00

Ceturtdiena

13.00 - 17.00, 18:00 - 20:00

Piektdiena

10.00 - 13.00, 14.00 - 17.00

Sestdiena

Slēgts

 

Grantown on Spey Library
YMCA Building
80 High Street
Grantown on Spey
Badenoch & Strathspey
PH26 3EL

Tālrunis: 01479 873175
Fakss: 01479 873175

E-pasts: grantown.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena

13.00 - 17.00, 18.00 - 20.00

Otrdiena

slēgts

Trešdiena

13.00 - 17.00, 18.00 - 20.00

Ceturtdiena

slēgts

Piektdiena

10.00 - 12.00, 13.00 - 17.00

Sestdiena

10.00 - 12.00

 

 

Skolas

Abernethy Primary, Nethybridge PH25 3ED
H Edge
Tel/Fakss: 01479 821274
e-pasts: abernethy.primary@highland.gov.uk

 

Alvie Primary, Kincraig, Kingussie PH21 1ND
Mrs H Brown
Tel/Fakss: 01540 651238
e-pasts: alvie.primary@highland.gov.uk

 

Aviemore Primary, Milton Park, Aviemore PH22 1RR
Ms R Smith
Tel. : 01479 810343 Fakss: 01479 810980
e-pasts: aviemore.primary@highland.gov.uk

 

Carrbridge Primary, Main Road, Carrbridge PH23 3AF
Mrs J Offord
Tel/Fakss: 01479 841249
e-pasts: carrbridge.primary@highland.gov.uk

 

Dalwhinnie Primary, Dalwhinnie PH19 1AB
Mrs K Craig - Acting
Tel/Fakss: 01528 522228
e-pasts: dalwhinnie.primary@highland.gov.uk

 

Deshar Primary, Boat of Garten PH24 3BU
H Edge - Acting HT Cluster
Tel/Fakss: 01479 831226
e-pasts: deshar.primary@highland.gov.uk

 

Gergask Primary, Laggan Bridge, Newtonmore PH20 1AH
Mrs R Dickson
Tel/Fakss: 01528 544272
e-pasts: gergask.primary@highland.gov.uk

 

Grantown Grammar School, Cromdale Rd, Grantown PH26 3HU
M C MacLennan
Tel. : 01479 872649 Fakss: 01479 873649
e-pasts: grantown.grammar@highland.gov.uk

 

Grantown Primary, South Street, Grantown on Spey PH26 3HZ
Miss M Robertson
Tel. : 01479 872525 Fakss: 01479 873664
e-pasts: grantown.primary@highland.gov.uk

 

Kingussie High School, Ruthven Road, Kingussie PH21 1ES
E Broadley
Tel. : 01540 661475 Fakss: 01540 661123
e-pasts: kingussie.high@highland.gov.uk

 

Kingussie Primary, Station Road, Kingussie PH21 1EN
Mrs P Lockhart
Tel/Fakss: 01540 661354
e-pasts: kingussie.primary@highland.gov.uk

 

Newtonmore Primary, Main Street, Newtonmore PH20 1DN
Mrs K Craig - Acting
Tel/Fakss: 01540 673252
e-pasts: newtonmore.primary@highland.gov.uk

 

 

 

 

Noderīgas Interneta adreses

 

Highlands & Islands Enterprise Morayhttp://www.hie.co.uk/moray/

 

Visit Aviemore, vietējās kopienas informācija

http://www.visitaviemore.co.uk/

 

This page was last updated on 05.01.2007. If you spot any inaccuracies or inconsistency in information, please email us at hief@scvo.org.uk

© 2010 Highland Public Services Partnership.
Project part-financed by the European Union (European Regional Development Fund) within the INTERREG IIIB Northern Periphery Programme