Highland Life logo
A great place to live, work and play


Highland Life / Welcome Pack / Svetingo sutikimo paketas lietuvių kalba / Transportas Škotijos Šiaurėje ir Šiaurės-vakaruose

Transportas Škotijos Šiaurėje ir Šiaurės-vakaruose

Traukiniai / autobusai / keltai / Oro transportas / naudingos nuorodos

Traveline Scotland - čia rasite informaciją apie bet kokį visuomeninį transportą Škotijoje ir galėsite suplanuoti savo kelionę.

Taukiniai

First ScotRail - ši linija dengia beveik visus Škotijos maršrutus, jos tinklapyje nesunkiai rasite jums reikalingos informacijos.

GNER - ši kompanija dengia pagrindinę liniją Pietinėje pakrantėje: nuo Inverneso ir Aberdyno iki Glazgo, Edinburgo ir Londono.

National RailInformacinis skyrius jums pasakys viską apie Didžiosios Britanijos geležinkelių sistemą, tvarkarščius ir maršrutus.

Trainline - čia surasite tvarkaraščius, išankstines rezervacijas, ir bilietus pagrindiniems Jungtinės Karalystes maršrutams.

Tarpmiestinėms kelionėms dažnai suteikiama nuolaida užsakant bilietus išanksto.

Autobusai

Paprastai kelionės autobusu yra pigesnės už traukinius. Škotijos šiaurinius rajonus aptarnauja šios vežėjų kompanijos:

Citylink

Stagecoach

Rapsons

Westcoastmotors

Keltai

CalMac Scottish Island Ferries - čia rasite tvarkaraščius ir išankstinių rezervacijų informaciją CalMac keltams į salas vakaruose.

Northlink Ferries keltai į Orkney (Orknį) ir Shetland (Šetlandą)

Keliosnės oro transportu

Inverness Airport (Inverneso oro uostas) čia yra visa informacija apie skrydžius iš ir į Inverneso oro uostą.

Highlands and Islands Airports (Šiaurės Škotijos ir aplinkinių salų oro uostai) informacija apie visus oro uostus šiame regione.

Šios aviakompanijos skraidina į dugumą Škotijos salų:

Loganair

Highland Airways

British Airways

Naudingos nuorodos

Traveline Scotland http://www.travelinescotland.com/

First ScotRail http://www.firstgroup.com/scotrail/index.php

GNER http://www.gner.co.uk/GNER

National Rail Enquiries http://ojp1.nationalrail.co.uk/en/pj/jp

Trainline http://www.thetrainline.com

Citylink http://www.citylink.co.uk/

Stagecoach http://www.stagecoachbus.com/

Rapsons http://www.rapsons.co.uk/

Westcoastmotors http://www.westcoastmotors.co.uk/

CalMac Scottish Island Ferries http://www.calmac.co.uk/

Northlink Ferries http://www.northlinkferries.co.uk/

Inverness Airport http://www.invernessairport.com/

Highlands and Islands Airports http://www.hial.co.uk/

Loganair http://www.loganair.co.uk/

Highland Airways http://www.highlandairways.co.uk/

British Airways http://www.britishairways.com/travel/home/public/en_gb

This page was last updated on 05.01.2007. If you spot any inaccuracies or inconsistency in information, please email us at hief@scvo.org.uk

© 2010 Highland Public Services Partnership.
Project part-financed by the European Union (European Regional Development Fund) within the INTERREG IIIB Northern Periphery Programme