Highland Life logo
A great place to live, work and play


Sveiki atvykę į Ross ir Cromarty

Vietinis Piliečių patarimų biuras / Pramogų kompleksai ir baseinai / Bibliotekos / Mokyklos / Naudingos nuorodos

 

Ross and Cromarty regioną galima apibūdnti kaip vietovę, kuri iš lygesnių ganyklų pereina rytuose pereina į dramatiškus kalnus vakarų pusėje. Čia yr tokie miestai, kaip Invergordon, pamėgtas už apžvalginius kruizus, Viktorijos vandens procedūrų kaimelį esantį Strathpeffer'e, su savo didingais viešbučiais ir mažytėmis kavinėmis, taip pat Ullapool , gyvenvietė, esanti vakarinėje pakrantėje garsi gamtovaizdžiais ir žvejiba. Iš čia keltu galite persikelti į Stornoway ir vakarų salas.

 

Vietinis Piliečių patarimų biuras

Ross and Cromarty Citizens Advice Bureau

Balallan

4 Novar Road

Alness IV17 0QG

Tel: 01349-883333

Fax: 01349-884126

Email: adviser@alnesscab.casonline.org.uk

http://www.hain.org.uk

Darbo laikas:

Pirmadienis, antradienis, ketvirtadienis, penktadienis: 10.00 – 14.00

Trečiadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais nedirba.

 

 

Dingwall Piliečių patarimų biuras

4 Church Street

IV15 9SB

Tel: 01349-864850

Fax: 01349-860102

Email: adviser@dingwallcab.casoline.org.uk

Darbo laikas: Antradienis, trečiadieniis ir penktadienis 10.00 – 14.00

Pirmadieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais nedirba.

 

 

Pramogų kompleksai ir baseinai

 

Black Isle Leisure Centre (nėra baseino)
Deans Road,
Fortrose,
IV10 8TJ
Tel: 01381 621252
Vadybininkas: Graeme Ross

 

Alness Swimming Pool
Alness Academy
Alness
IV17 0UY
Tel: 01349 882456
Vadybininkas: Emma Thomson

 

Dingwall Leisure Centre
Tulloch Avenue,
Dingwall,
IV15 9LH
Tel: 01349 864226
Vadybininkas: Scott Lindsay
www.dingwallleisure.co.uk

 

Gairloch Leisure Centre
Achtercairn,
Gairloch,
IV21 2BP
Tel: 01445 712345
Vadybininkas: Carole Drinkwater

 

Invergordon Leisure Centre
Academy Road,
Invergordon,
IV18 0LB
Tel: 01349 853689
Vadybininkas: Emma Thomson
www.invergordonleisure.co.uk

 

 

Lochbroom Leisure Centre
Quay Street,
Ullapool,
IV26 2TU
Tel: 01854 612884
Vadybininkas: Joanne Crosbie

www.lochbroomleisure.co.uk

 

 

Tain Royal Academy Community Complex
Hartfield Road,
Tain,
IV19 1DX
Tel: 01862 893767
Vadybininkas: Catherine Morgan

 

Averon Leisure Centre
High Street,
Alness,
IV17 0GB
Tel: 01349 882287
www.averonleisurecentre.co.uk

 

Poolewe Swimming Pool
Cliffton
Poolewe
IV22 2JU
Tel: 01445 781345

 

Bibliotekos

 

Achiltibuie Library
Coigach Community Hall
Achiltibuie
Ross & Cromarty
IV26 2YG

Tel/Fax UK: 01854 622305
Tel/Fax non UK: +441854 622305

email: achiltibuie.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis nedirba
Tuesday nedirba
Wednesday 10.00 - 13.00, 18.00 - 20.00
Ketvirtadienis closed
Penktadienis nedirba
Šeštadienis nedirba

 

Alness Library
Averon Centre
High Street
Alness
Ross & Cromarty IV17 0QB

Telephone: 01349 882674
Fax: 01349 883587

E-mail: alness.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis 10.00 - 13.30, 15.00 - 18.00
Antradienis 10.00 - 13.30, 15.00 - 18.00
Trečiadinis 10.00 - 13.30
Ketvirtadienis 10.00 - 13.30, 15.00 - 19.30
Penktadienis 10.00 - 13.30, 15.00 - 18.00
Šeštadienis 10.30 - 13.30

 

 

Cromarty Library
Hugh Miller Institute
Church Street
Cromarty
Ross & Cromarty IV11 8XA

Telephone: 01381 600318
Fax: 01381 600318

E-mail: cromarty.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis 10.00 - 12.00
Antradienis 14.00 - 17.00, 18.00 - 20.00
Trečiadinis nedirba
Ketvirtadienis 14.00 - 17.00, 18.00 - 20.00
Penktadienis nedirba
Šeštadienis nedirba

 

 

Dingwall Library
Old Academy Buildings
Tulloch Street
Dingwall IV15 9JZ

Telephone: 01349 863163
Fax: 01349 865239

E-mail: dingwall.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis 09.30 - 18.00
Antradienis 09.30 - 18.00
Trečiadinis 09.30 - 13.30
Ketvirtadienis 09.30 - 18.00
Penktadienis 09.30 - 18.00
Šeštadienis 10.00 - 13.00

 

 

Evanton Library
20 Balconie Street
Evanton
Ross & Cromarty IV16 9UN

Telephone: 01349 830381

E-mail: evanton.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis nedirba
Antradienis 10.00 - 12.00, 15.00 - 17.00
Trečiadinis 10.00 - 12.00
Ketvirtadienis nedirba
Penktadienis 15.00 - 17.00, 18.00 - 20.00
Šeštadienis nedirba

 

Fortrose Community Library
Fortrose Academy
Academy Street
Fortrose
Ross & Cromarty IV10 8TW

Telephone/Fax: 01381 622235

E-mail: fortrose.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis 09.00 - 17.00
Antradienis 09.00 - 17.00
Trečiadinis 09.00 - 17.00, 18.00 - 20.00
Ketvirtadienis 09.00 - 17.00, 18.00 - 20.00
Penktadienis 09.00 - 17.00
Šeštadienis 10.00 - 13.00

 

 

Gairloch Library
Gairloch High School
Gairloch
Ross & Cromarty
IV21 2BP

Telephone: 01445 712469
Fax: 01445 712438

email: gairloch.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis 09.00 - 17.30
Antradienis 09.00 - 17.00
Trečiadinis 09.00 - 19.00
Ketvirtadienis 09.00 - 17.00
Penktadienis 09.00 - 17.30
Šeštadienis nedirba

 

 

Invergordon Library
High Street
Invergordon
Ross & Cromarty
IV18 ODG

Telephone: 01349 852698
Fax: 01349 852698
E-mail: invergordon.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis nedirba
Antradienis 12.00 - 17.00
Trečiadinis 10.00 - 12.00, 14.00 - 17.00
Ketvirtadienis 10.00 - 12.00, 14.00 - 17.00
Penktadienis 14.00 - 20.00
Šeštadienis nedirba

 

Lochcarron Library
The Howard Doris Centre
Lochcarron
Ross & Cromarty IV54 8UD

Telephone: 01520 722679
Fax: 01520 722679

email: lochcarron.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis nedirba
Antradienis 10.00 - 12.00, 19.00 - 21.00
Trečiadinis 14.30 - 17.30
Ketvirtadienis 19.00 - 21.00
Penktadienis 14.30 - 16.30
Šeštadienis nedirba

 

Muir of Ord Library
Tarradale School
Muir of Ord
Ross & Cromarty IV6 7SU

Telephone: 01463 870196
Fax: 01463 870196

E-mail: muiroford.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis 10.00 - 12.30, 14.00 - 17.00, 18.00 - 20.00
Antradienis nedirba
Trečiadinis nedirba
Ketvirtadienis 10.00 - 12.30, 18.00 - 20.00
Penktadienis 14.00 - 17.00
Šeštadienis nedirba

 

 

Tain Library
Stafford Street
Tain
Ross & Cromarty
IV19 1AZ

Telephone: 01862 892391
Fax: 01862 892391

E-mail: tain.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas

Pirmadienis nedirba
Antradienis 10.30 - 13.30, 15.00 - 19.00
Trečiadinis 10.30 - 13.30
Ketvirtadienis14.00 - 17.30
Penktadienis 14.00 - 17.30
Šeštadienis 10.00 - 13.00

 

Ullapool Library
Community High School,
Mill Street,
Ullapool,
Ross & Cromarty
IV26 2UN

Telephone: 01854 612543
Fax: 01854 612543

E-mail: ullapool.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis 09.00 - 17.00
Antradienis 09.00 - 17.00, 18.00 - 20.00
Trečiadinis 09.00 - 17.00
Ketvirtadienis 09.00 - 17.00, 18.00 - 20.00
Penktadienis 09.00 - 17.00
Šeštadienis nedirba

 

Darbo laikas - atostogos:

Pirmadienis nedirba
Antradienis 14.00 - 17.00, 18.00 - 20.00
Trečiadinis nedirba
Ketvirtadienis 10.00 - 13.00, 14.00 - 17.00, 18.00 - 20.00
Penktadienis 10.00 - 13.00, 14.00 - 17.00
Šeštadienis nedirba

 

Mokyklos

Achiltibuie Primary, Achiltibuie, Ullapool IV26 2YG
A R Fraser
Tel: 01854 622267
e-mail: achiltibuie.primary@highland.gov.uk

 

Alness Academy, Alness IV17 0UY
K MacIver
Tel: 01349 883341 Fax: 01349 882614
e-mail: alness.academy@highland.gov.uk

 

Applecross Primary, Applecross, Strathcarron IV54 8LU
Mrs C F McCowan, MA
Tel: 01520 744325
e-mail: applecross.primary@highland.gov.uk

 

Ardross Primary, Ardross, Alness IV17 0XW
Mrs M Foster, MA
Tel: 01349 882345
e-mail: ardross.primary@highland.gov.uk

 

Avoch Primary, Avoch IV9 8PS
Miss C K Paterson
Tel: 01381 620369 Fax: 01381 622300
e-mail: avoch.primary@highland.gov.uk

 

Badcaul Primary, Dundonnell, by Garve IV23 2QY
Mrs S Taylor - Acting
Tel/Fax: 01854 633265
e-mail: badcaul.primary@highland.gov.uk

 

Bridgend Primary, Ardross Road, Alness IV17 0QA
E Scott
Tel/Fax:01349 882285
e-mail: bridgend.primary@highland.gov.uk

 

Bualnaluib Primary, Aultbea, Achnasheen IV22 2JH
Mrs J Ross - Acting
Tel: 01445 731254
e-mail: bualnaluib.primary@highland.gov.uk

 

Conon Primary, Leanaig Road, Conon Bridge IV7 8BE
Mrs V McCormick
Tel: 01349 861867 Fax: 01349 866629
e-mail: conon.primary@highland.gov.uk

 

Coulhill Primary, Alness, IV17 0RD
Ms E Gemmell
Tel: 01349 882713 Fax: 01349 884622
e-mail: coulhill.primary@highland.gov.uk

 

Craighill Primary, Craighill Terrace, Tain IV19 1EU
D Mackay
Tel/Fax: 01862 892663
e-mail: craighill.primary@highland.gov.uk

 

Cromarty Primary, Braehead, Cromarty IV11 8XR
Miss A L Rose
Tel: 01381 600465
e-mail: cromarty.primary@highland.gov.uk

 

Culbokie Primary, Culbokie, Dingwall IV7 8JH
Ms S A Stevenson
Tel: 01349 877268
e-mail: culbokie.primary@highland.gov.uk

 

Cullicudden Primary, Cullicudden, Dingwall IV7 8LL
F T S Haldane - Acting
Tel: 01349 877208
e-mail: cullicudden.primary@highland.gov.uk

 

Dingwall Academy, Dingwall IV15 9LT
G A MacKenzie, MA
Tel: 01349 863071 Fax: 01349 865005
e-maol: dingwall.academy@highland.gov.uk

 

Dingwall Primary, Ross Avenue, Dingwall IV15 9UU
R F MacKenzie, MA
Tel: 01349 862081 Fax: 01349 861157
e-mail: dingwall.primary@highland.gov.uk

 

Ferintosh Primary, Easter Kinkell, Dingwall IV7 8HZ
Mrs L Caddell - Acting
Tel: 01349 861827
e-mail: ferintosh.primary@highland.gov.uk

 

Fortrose Academy, Academy Street, Fortrose IV10 8TW
J D Simpson, BSc
Tel: 01381 620310 Fax: 01381 621699
e-mail: fortrose.academy@highland.gov.uk

 

Gairloch High School, Achtercairn, Gairloch IV21 2BP
J Port
Tel: 01445 712275 Fax: 01445 712318
e-mail: gairloch.high@highland.gov.uk

 

Gairloch Primary School, Achtercairn, Gairloch IV21 2BP
Miss L Redpath
Tel: 01445 712165
e-mail: gairloch.primary@highland.gov.uk

 

Hill of Fearn Primary, Rhynie Road, Fearn IV20 1SU
Mrs A MacKay - Acting
Tel: 01862 832257
e-mail: hilloffearn.primary@highland.gov.uk

 

Hilton of Cadboll Primary, Hilton, Tain IV20 1XR
Mrs M Blackwell
Tel: 01862 832272
e-mail: hiltonofcadboll.primary@highland.gov.uk

 

Inver Primary, Inver, Tain IV20 1RX
Mrs S Hoggarth
Tel/Fax:01862 871431
e-mail: inver.primary@highland.gov.uk

 

Inverasdale Primary, Inverasdale, Poolewe IV22 2LR
Mrs J Ross
Tel: 01445 781246
e-mail: inverasdale.primary@highland.gov.uk

 

Invergordon Academy, Academy Road, Invergordon IV18 0LD
J Steven
Tel: 01349 852362 Fax: 01349 853748
e-mail: invergordon.academy@highland.gov.uk

 

Kiltearn Primary, Drummond Road, Evanton IV16 9UT
Mrs L McIntosh
Tel/Fax: 01349 830568
e-mail: kiltearn.primary@highland.gov.uk

 

Kinlochewe Primary, Incheril, Kinlochewe, IV22 2PA
Mrs Viviene MacLennan (Acting Head)
Tel/Fax:01445 760260
e-mail: kinlochewe.primary@highland.gov.uk

 

Knockbreck Primary, Tain IV19 1BL
Miss K De Jonckheere
Tel: 01862 892272
e-mail: knockbreck.primary@highland.gov.uk

 

Lochcarron Primary, Strathcarron IV54 8YS
Mrs A Stewart - Acting
Tel/Fax: 01520 722445
e-mail: lochcarron.primary@highland.gov.uk

 

Marybank Primary, Urray, Muir of Ord IV6 7UN
A Danson - Acting
Tel: 01997 433320 Fax: 01997 433400
e-mail: marybank.primary@highland.gov.uk

 

Maryburgh Primary, Hood Street, Maryburgh, Dingwall IV7 8EB
Mrs L M Moodie
Tel/Fax: 01349 861821
e-mail: maryburgh.primary@highland.gov.uk

 

Milton Primary, Kildary, Invergordon IV18 0PX
Miss C Cameron
Tel/Fax: 01862 842537
e-mail: milton.primary@highland.gov.uk

 

Mulbuie Primary, Mulbuie, Muir of Ord IV6 7RB
Mrs C Mack – Acting
Tel: 01349 861289
e-mail: mulbuie.primary@highland.gov.uk

 

Munlochy Primary, 56 Millbank Road, Munlochy IV8 8NL
Mrs M Schmidt
Tel: 01463 811489
e-mail: munlochy.primary@highland.gov.uk

 

Newhall Primary, Balblair, Dingwall IV7 8LQ
F T S Haldane
Tel: 01381 610227 Fax: 01381 610441
e-mail: newhall.primary@highland.gov.uk

 

Newmore Primary, Newmore, Invergordon IV18 0PG
Mrs M Wright
Tel: 01349 853300 Fax: 01349 854382
e-mail: newmore.primary@highland.gov.uk

 

North Kessock Primary, Ferry Brae, North Kessock IV1 3WX
Miss H Henderson
Tel: 01463 731667 Fax: 01463 731769
e-mail: northkessock.primary@highland.gov.uk

 

Obsdale Primary, Obsdale Park, Alness IV17 0TP
Mrs F R R Leslie
Tel: 01349 882860
e-mail: obsdale.primary@highland.gov.uk

 

Park Primary, Albany Road, Invergordon IV18 0HA
Mrs E Neil
Tel: 01349 852037 Fax: 01349 854424
e-mail: park.primary@highland.gov.uk

 

Poolewe Primary, Poolewe, Achnasheen IV22 2LA
Mrs M Young
Tel: 01445 781340
e-mail: poolewe.primary@highland.gov.uk

 

Scoraig Primary, Scoraig, Dundonnell, Garve IV23 2RE
Mrs S Symon
Tel: 01854 633261
e-mail: scoraig.primary@highland.gov.uk

 

Shieldaig Primary, Shieldaig, Strathcarron IV54 8XN
Miss J Miller
Tel: 01520 755269
e-mail: shieldaig.primary@highland.gov.uk

 

South Lodge Primary, Castle Road, Invergordon IV18 0LW
Mrs A Cleland
Tel: 01349 852521
e-mail: southlodge.primary@highland.gov.uk

 

Strathconon Primary, Strathconon, Muir of Ord IV6 7QD
Ms A Matheson
Tel: 01997 477257
e-mail: strathconon.primary@highland.gov.uk

 

Strathgarve Primary, Garve IV23 2PR
Miss M MacDonald
Tel: 01997 414286 Fax: 01997 414354
e-mail: strathgarve.primary@highland.gov.uk

 

Strathpeffer Primary, Strathpeffer IV14 9AG
Mrs C Ritchie
Tel: 01997 421824 Fax: 01997 421592
e-mail: strathpeffer.primary@highland.gov.uk

 

Tain Royal Academy, Scotsburn Road, Tain IV19 1PS
D MacLeod
Tel: 01862 892121 Fax: 01862 893334
e-mail: tainroyal.academy@highland.gov.uk

 

Tarbat Old Primary, Tarbatness Road, Portmahomack IV20 1YA
Mrs A MacKay
Tel/Fax: 01862 871536
e-mail: tarbatold.primary@highland.gov.uk

 

Tarradale Primary, Black Isle Road, Muir of Ord IV6 7RR
Miss C Reid
Tel: 01463 870484
e-mail: tarradale.primary@highland.gov.uk

 

Tore Primary, Tore, Muir of Ord IV6 7SA
Mrs L Caddell - Acting
Tel: 01463 811481
e-mail: tore.primary@highland.gov.uk

 

Torridon Primary, Fasaig, Torridon, Achnasheen IV22 2EZ
Miss A MacRae
Tel: 01445 791316
e-mail: torridon.primary@highland.gov.uk

 

Ullapool High School, Mill Street, Ullapool IV26 2UN
P D Harrison, BSc
Tel: 01854 612078Fax: 01854 612793
e-mail: ullapool.high@highland.gov.uk

 

Ullapool Primary, Quay Street, Ullapool IV26 2UE
K Borthwick
Tel: 01854 612535 Fax: 01854 613246
e-mail: ullapool.primary@highland.gov.uk

 

St. Clement’s School, Old Academy, Dingwall IV15 9JZ
Mrs M MacKenzie
Tel/Fax: 01349 863284
e-mail: stclements.primary@highland.gov.uk

 

St. Duthus School, Academy Street, Tain IV19 1ED
J Eggermont, BA, Med
Tel: 01862 894407
e-mail: stduthus.primary@highland.gov.uk

 

 

Naudingos nuorodos

 

Highland Council pages on Ross and Cromarty

http://www.highland.gov.uk/yourcouncil/

highlandfactsandfigures/thehighlandcouncilareas/rossandcromarty/

 

Highlands & Islands Enterprise Inverness and East Highland

http://www.hie.co.uk/inbse

 

Highlands & Islands Enterprise Skye and Wester Ross

http://www.hie.co.uk/sale

 

This page was last updated on 08.01.2007. If you spot any inaccuracies or inconsistency in information, please email us at hief@scvo.org.uk

© 2010 Highland Public Services Partnership.
Project part-financed by the European Union (European Regional Development Fund) within the INTERREG IIIB Northern Periphery Programme