Highland Life logo
A great place to live, work and play


Sveiki atvykę į Nairn

Vietinis piliečių patarimų biuras / Pramogų kompleksas ir baseinas / Biblioteka / Mokyklos / Naudingos nuorodos

 

 

Nairn -tai mažiausias Šiaurės Škotijosregionas, tačiau čia rasite net du (besiribojančius su kotu rajonu) golfo aikštynus, Cawdor pilį, Thanes ir Earls giminių buveine nuo 14-ojo amžiaus.

 

Vietinis piliečių patarimų biuras

Nairn Citizens Advice Bureau

6 High Street

Nairn, IV12 4BJ

Tel: 01667-456677

Fax: 01667-451081

Email: bureau@nairncab.casonline.org.uk

 

Informacija:

Nairn padalinys gali priimti skirtingų tautybių klientus ir gali pasirūpinti vertėjais.

 

Darbo laikas:

Pirmdienis - Penktadienis, 10.00 – 13.00

Ketvirtadienis 17.30 – 19.30

Savaitgaliais nedirba.

 

Pramogų kompleksas ir baseinas

 

Nairn Leisure
Marine Road
Nairn
IV12 4EA

Tel: 01667 453061

Vadybininkas: Simon Workman

 

Biblioteka

 

Nairn Library
68 High Street
Nairn
IV12 4UA

Telephone: 01667 458506
Fax: 01667 458548

nairn.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis

10.00 - 20.00

Antradienis

10.00 - 18.00

Trečiadienis

10.00 - 13.00

Ketvirtadienis

10.00 - 18.00

Penktadienis

10.00 - 20.00

Šeštadieni

10.00 - 13.00

 

 

Mokyklos

Auldearn Primary (Pradinė mokykla), Manse Road, Auldearn, Nairn IV12 5SX
Mrs M Nesbitt
Tel: 01667 452118 Fax: 01667 453029
e-mail: auldearn.primary@highland.gov.uk

 

Cawdor Primary (Pradinė mokykla), Cawdor, Nairn IV12 5XP
Mrs F Lewthwaite
Tel/Fax: 01667 404219
e-mail: cawdor.primary@highland.gov.uk

 

Millbank Primary (Pradinė mokykla), Millbank Crescent, Nairn IV12 4QB
Mrs M Mackay
Tel: 01667 452240 Fax: 01667 452632
e-mail: millbank.primary@highland.gov.uk

 

Nairn Academy, Duncan Drive, Nairn IV12 4RD
Mrs J Godden
Tel: 01667 453700 Fax: 01667 453128
e-mail: nairn.academy@highland.gov.uk

 

Rosebank Primary (Pradinė mokykla), Academy Street, Nairn IV12 4RB
Mrs C Johnston - Acting
Tel: 01667 454090 Fax: 01667 455299
e-mail: rosebank.primary@highland.gov.uk

 

 

Naudingos nuorodos

Nairnshire Partnership http://www.nairnscotland.co.uk/

 

This page was last updated on 08.01.2007. If you spot any inaccuracies or inconsistency in information, please email us at hief@scvo.org.uk

© 2010 Highland Public Services Partnership.
Project part-financed by the European Union (European Regional Development Fund) within the INTERREG IIIB Northern Periphery Programme