Highland Life logo
A great place to live, work and play


Sveiki atvykę į Invernesą

Vietinis Piliečių patarimų biuras / Pramogų kompleksai ir baseinai / Bibliotekos / Mokyklos / Naudingos nuorodos

 

 

Invernesas - tai šilčiausiai jus priimsiantis miestas Šiaurės Škotijoje, nesvarbu ar esate keliautojas, tyrinėtojas, ar atvykote apsilankyti parduotuvėse, atsipalaiduoti arba tiesiog pagyventi miesto nuotaika. Draugiškumas, paslaugumas ir kaip mes sakome senąja keltų kalba ‘craic’ [krėig] - pašnekučiavimas, smagus bendravimas - visa tai yra mūsų natūra. Invernesas yra išskirtinis miestas kalbant apie aktyvų gyvenimą ir darbą. Čia žmonės bus atviri naujoms idėjoms, naujiems žmonėms ir naujam verslui.

 

Sužinokite daugiau apie Invvernesą miesto tinklapyje city’s website.

 

 

Jūs galite susipažinti su Informaciniu leidiniu migruojantiems darbuotojams užeidami į Inverness and East Highlands Enterprise company tinklapį

HIE Inverness and East Highlands website tinklapis taip pat yra patikimas šaltinis sužinoti faktus apie vietinę ekononominę padėtį.

 

 

Vietinis Piliečių patarimų biuras

Raigmore Hospital Citizen Advice Bureau

Raigmore Hospital

Old Perth Road

Inverness IV2 3UJ

Tel: 01463-706014

Fax: 01463-706102

Email: bureau@raigmorehospitalcab.casonline.org.uk

Tinklapis: http://www.nesscab.co.uk/raigmore.htm

 

Darbo laikas:

Pirmadienis nedirba

Antradienis – Trečiadienis 10.00 – 16.30

Penktadienis – Šeštadienis nedirba

 

Inverness City Citizens Advice Bureau

103 Academy Street

Inverness IV1 1LX

Tel: 01463-235345

Fax: 01463-714272

 

Kaip rasti: Priešais Taksi Ofisą Academy Street gatvės gale nuo High Street gatvės.

Email: enquiries@invernesscab.casonline.org.uk

Website: http://www.nesscab.co.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis – Penktadienis 10.00 – 13.00

Savaitgaliais nedirba.

 

 

Pramogų kompleksai ir baseinai

Culloden Academy Community Complex
Keppoch Road,
Culloden,
Inverness,
IV1 2JZ
Tel: 01463 792794
Vadybininkas: Sandra Morrison

Craigmonie Centre (Nėra baseino!)
Glen Urquhart High School,
Drumnadrochit,
IV63 6XA
Tel: 01456 459224
Vadybininkas: Fran Davidson
Tinklapis: www.craigmoniecentre.co.uk

Inverness Leisure
Bught Park,
Inverness,
IV3 5SS
Tel: 01463 667500
Tinklapis: www.invernessleisure.co.uk

 

 

Bibliotekos

 

Inverness Library

Farraline Park
Inverness
IV1 1NH

Telephone: 01463 236463
Fax: 01463 237001

E-mail: inverness.library@highland.gov.uk

 

Ardersier Library & Service Point
Old School
Station Road
Ardersier
Inverness IV1 2SU

Telephone: 01667 462658
Fax: 01667 462658

E-mail: ardersier.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis

12.00 - 17.00

Antradienis

nedirba

Trečiadienis

10.00 - 13.00

Ketvirtadienis

nedirba

Penktadienis

12.00 - 17.00

Šeštadienis

10.00 - 13.00

 

Beauly Library
Phipps Institute
Beauly
Inverness IV4 7EH

Telephone: 01463 782930
Fax: 01463 782930

E-mail: beauly.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis

17.00 - 20.00

Antradienis

10.00 - 12.30

Trečiadienis

12.00 - 14.30

Ketvirtadienis

14.00 - 17.00

Penktadienis

nedirba

Šeštadienis

10.00 - 13.00

 

 

 

Culloden Library
Keppoch Road
Culloden
Inverness IV1 7LL

Telephone: 01463 792531
Fax: 01463 793162

E-mail: culloden.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis

10.00 - 13.00, 15.00 - 17.00, 18.00 - 20.00

Antradienis

10.00 - 13.00, 15.00 - 17.00

Trečiadienis

10.00 - 13.00, 15.00 - 17.00, 18.00 - 20.00

Ketvirtadienis

nedirba

Penktadienis

10.00 - 13.00, 15.00 - 17.00

Šeštadienis

10.00 - 13.00

 

 

Glen Urquhart Library & Learning Centre
Drumnadrochit
Inverness-shire
IV63 6XA

Telephone UK: 01456 459223

E-mail: glenurquhart.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis

14.00 - 17.00

Antradienis

09.00 - 13.00, 18.00 - 20.00

Trečiadienis

14.00 - 17.00, 18.00 - 20.00

Ketvirtadienis

15.30 - 20.00

Penktadienis

09.00 - 13.00

Šeštadienis

10.00 - 13.00

 

 

Mokyklos

Aldourie Primary (Pradinė mokykla), Aldourie, Inverness IV2 6DP
Mrs J MacBeath
Tel: 01463 751272
e-mail: aldourie.primary@highland.gov.uk

 

Ardersier Primary (Pradinė mokykla), Cameron Drive, Ardersier IV2 7SW
Mr James Lyon
Tel/Fax: 01667 462344
e-mail: ardersier.primary@highland.gov.uk

 

Balloch Primary (Pradinė mokykla), Culloden Road, Balloch, Inverness IV2 7HQ
Mrs C Scott
Tel: 01463 790287 Fax: 01463 794915
e-mail: balloch.primary@highland.gov.uk

 

Balnain Primary (Pradinė mokykla), Inverness IV3 6TJ
Mrs M Livingstone
Tel: 01456 476262
e-mail: balnain.primary@highland.gov.uk

 

Beauly Primary (Pradinė mokykla), Croyard Road, Beauly IV4 7DJ
Mrs Margaret Matheson - Acting
Tel: 01463 782576
e-mail: beauly.primary@highland.gov.uk

 

Bishop Eden’s Primary (Pradinė mokykla), 73 King Street, Inverness IV3 5HX
Mrs E MacKay
Tel: 01463 237103
e-mail: bishopeden.primary@highland.gov.uk

 

Cannich Bridge Primary (Pradinė mokykla), Cannich, Beauly IV4 7LN
S Fraser - Acting
Tel: 01456 415304
e-mail: cannichbridge.primary@highland.gov.uk

 

Cauldeen Primary (Pradinė mokykla), Mackay Road, Inverness IV2 4HZ
G Glass
Tel: 01463 235905
e-mail: cauldeen.primary@highland.gov.uk

 

Central Primary (Pradinė mokykla), Kenneth Street, Inverness IV3 5DW
Mrs I Gilroy
Tel: 01463 233906 Fax: 01463 714610
e-mail: central.primary@highland.gov.uk

 

Charleston Academy, Kinmylies, Inverness IV3 8ET
C MacSween
Tel: 01463 234324 Fax: 01463 715352
e-mail: charleston.academy@highland.gov.uk

 

Cradlehall Primary (Pradinė mokykla), Westhill, Inverness IV2 5DB
L Sutherland
Tel: 01463 791195 Fax: 01463 791923
e-mail: cradlehall.primary@highland.gov.uk

 

Crown Primary (Pradinė mokykla), Kingsmills Road, Inverness IV2 3JT
Mrs L Cowie
Tel: 01463 233879 Fax: 01463 239201
e-mail: crown.primary@highland.gov.uk

 

Croy Primary (Pradinė mokykla), Croy, Inverness IV2 5PG
Ms R Binks
Tel: 01667 493356 Fax: 01667 493677
e-mail: croy.primary@highland.gov.uk

 

Culloden Academy, Keppoch Road, Culloden, Inverness IV2 7JZ
S Dowds
Tel: 01463 790851 Fax; 01463 790061
e-mail: culloden.academy@highland.gov.uk

 

Dalneigh Primary (Pradinė mokykla), St Ninian Drive, Inverness IV3 5AU
Mrs A Clunas
Tel: 01463 232636 Fax: 01463 226923
e-mail: dalneigh.primary@highland.gov.uk

 

Daviot Primary (Pradinė mokykla), Daviot, Inverness IV2 5XL
Ms R Mohin
Tel: 01463 772226
e-mail: daviot.primary@highland.gov.uk

 

Dochgarroch Primary (Pradinė mokykla), Dochgarroch, Inverness IV3 8JG
Mrs P Hossack
Tel: 01463 861240
e-mail: dochgarroch.primary@highland.gov.uk

 

Drakies Primary (Pradinė mokykla), Drumossie Avenue, Inverness IV2 3SG
Miss S Kelly
Tel: 01463 236032 Fax: 01463 236291
e-mail: drakies.primary@highland.gov.uk

 

Drummond School, Drummond Road, Inverness IV2 4NZ
R McKendrick
Tel: 01463 233091 Fax: 01463 713106
e-mail: drummond.school@highland.gov.uk

 

Duncan Forbes Primary (Pradinė mokykla), Culloden, Inverness IV2 7NY
Mrs E Stewart
Tel: 01463 791897 Fax: 01463 794227
e-mail: duncanforbes.primary@highland.gov.uk

 

Farr Primary (Pradinė mokykla), Farr, Inverness IV1 2XA
Mrs S Lamont
Tel/Fax: 01808 521246
e-mail: farrinv.primary@highland.gov.uk

 

Foyers Primary (Pradinė mokykla), Foyers IV1 2XU
Mrs M Brown
Tel/Fax: 01456 486612
e-mail: foyers.primary@highland.gov.uk

 

Glen Urquhart High School (Vidurinė mokykla), Drumnadrochit IV63 6XA
G MacLean
Tel: 01456 459134 Fax: 01456 459229
e-mail: glenurquhart.high@highland.gov.uk

 

Glenurquhart Primary (Pradinė mokykla), St Drostans, Drumnadrochit IV63 6UT
Miss L Oliver
Tel: 01456 450458
e-mail: glenurquhart.primary@highland.gov.uk

 

Hilton Primary (Pradinė mokykla), Temple Crescent, Inverness IV2 4TP
I Kyle
Tel: 01463 230435
e-mail: hilton.primary@highland.gov.uk

 

Holm Primary (Pradinė mokykla), Stratherrick Road, Inverness IV2 4YL
Mrs M Hay
Tel: 01463 232697 Fax: 01463 225510
e-mail: holm.primary@highland.gov.uk

 

Inverness High School (Vidurinė mokykla), Montague Row, Inverness IV3 5DZ
R R Cunningham
Tel: 01463 233586 Fax: 01463 243113
e-mail: inverness.high@highland.gov.uk

 

Inverness Royal Academy, Culduthel Road, Inverness IV2 6RE
J Considine
Tel: 01463 222884 Fax: 01463 243591
e-mail: inverness.royal@highland.gov.uk

 

Kilchuimen Academy, Station Road, Fort Augustus, PH32 4DL
Ms M Gibbons
Tel: 01320 366296 Fax: 01320 366439
e-mail: kilchuimen.academy@highland.gov.uk

 

Kilchuimen Primary (Pradinė mokykla), Station Road, Fort Augustus, PH32 4DL
Ms A Cryans - Acting
Tel: 01320 366756 Fax: 01320 366439
e-mail: kilchuimen.primary@highland.gov.uk

 

Kinmylies Primary (Pradinė mokykla), Assynt Road, Inverness IV3 8PB
Mrs P Green
Fax: 01463 239720 Fax: 01463 242618
e-mail: kinmylies.primary@highland.gov.uk

 

Kirkhill Primary (Pradinė mokykla), St Mary’s Road, Kirkhill IV5 7NX
Mrs C Ford
Tel: 01463 831543 Fax: 01463 831544
e-mail: kirkhill.primary@highland.gov.uk

 

Lochardil Primary (Pradinė mokykla), Inverness IV2 4LB
E H Mackie
Tel: 01463 230250
e-mail: lochardil.primary@highland.gov.uk

 

Merkinch Primary (Pradinė mokykla), Telford Road, Inverness IV3 8HY
Mrs S Morrison
Tel: 01463 232962 Fax: 01463 239635
e-mail: merkinch.primary@highland.gov.uk

 

Merkinch Nursery School (mokykla-darželis), Coronation Park, Inverness IV3 8AD
Mrs R Ross- Acting
Tel: 01463 238740
e-mail: merkinch.nursery@highland.gov.uk

 

Millburn Academy, Diriebught Road, Inverness IV2 3QR
G C Spence
Tel: 01463 233573 Fax: 01463 232933
e-mail: millburn.academy@highland.gov.uk

 

Muirtown Primary (Pradinė mokykla), King Brude Road, Inverness IV3 8LU
Miss F Neilson
Tel: 01463 239537 Fax: 01463 716740
e-mail: muirtown.primary@highland.gov.uk

 

Raigmore Primary (Pradinė mokykla), King Duncan’s Road, Inverness IV2 3UG
Mrs M Leslie
Tel: 01463 234971 Fax: 01463 718781
e-mail: raigmore.primary@highland.gov.uk

 

Smithton Primary (Pradinė mokykla), Smithton, Inverness IV2 7PD
Mrs M Matheson - Acting
Tel: 01463 791606 Fax: 01463 794784
e-mail: smithton.primary@highland.gov.uk

 

St. Joseph’s R.C. Primary (Pradinė mokykla), King Street, Inverness IV3 5DG
Mrs C Cameron
Tel: 01463 231837 Fax: 01463 729658
e-mail: stjosephsrc.primary@highland.gov.uk

 

Strathdearn Primary (Pradinė mokykla), Tomatin, IV13 7YN
Miss K McConnell
Tel: 01463 226197 Fax: 01463 226061
e-mail: strathdearn.primary@highland.gov.uk

 

Stratherrick Primary (Pradinė mokykla), Gorthleck, Inverness IV2 6UJ
Ms A Cryans
Tel: 01456 486630
e-mail: stratherrick.primary@highland.gov.uk

 

Teanassie Primary (Pradinė mokykla), by Beauly IV4 7AE
D Martin - Acting
Tel: 01463 782581 Fax: 01463 783286
e-mail: teanassie.primary@highland.gov.uk

 

Tomnacross Primary (Pradinė mokykla), Kiltarlity, Beauly IV4 7HW
G Bell
Tel: 01463 741497 Fax: 01463 741497
e-mail: tomnacross.primary@highland.gov.uk

 

 

Naudingos nuorodos

HIE Inverness and East Highlands Migrant Worker Information Pack

http://www.hie.co.uk/INE/Migrant-worker-information-pack.pdf

 

HIE Inverness and East Highlands Enterprise Company

http://www.hie.co.uk/inbse

 

City of Inverness

http://www.inverness-scotland.com/welcome-inverness.asp

 

Highland Council pages on Inverness

http://www.highland.gov.uk/yourcouncil/

highlandfactsandfigures/thehighlandcouncilareas/inverness/

 

This page was last updated on 08.01.2007. If you spot any inaccuracies or inconsistency in information, please email us at hief@scvo.org.uk

© 2010 Highland Public Services Partnership.
Project part-financed by the European Union (European Regional Development Fund) within the INTERREG IIIB Northern Periphery Programme