Highland Life logo
A great place to live, work and play


Sveiki atvykę į Caithness

Vietinis Piliečių patarimų biuras / Baseinai / Bibliotekos / Mokyklos / Istorinės karo vietos / Naudingos Nuorodos

 

 

 

Caithness yra labiausiai į šiaurę nutolęs rajonas iš visų kitų Šiaurės Škotijos regione. Šalia jo yra Mey pilis - pilis pastatyta tolimiausiame šiaurės taške. 1952 pilis buvo nupirkta Karalienės Motinos. Žemės paviršių galima pavadinti tipišką - kalnuotos vietos, derlinga žemė ir gražūs škotiški paplūdimiai.

 

Iš Wick oro uosto reguliariai skrenda lėktuvai į Aberdyną, Edinburgą ir Lerviką.

 

Vietinis Piliečių patarimų biuras

 

Caithness Citizens Advice Bureau

7a Brabster Street

Thurso

KW14 7AP

Tel: 01847-894243 or 01847-896796

Fax: 01847-894243

Email: bureau@cnesscab.cabnet.org.uk

 

Kaip rasti: įvažiavus į Thurso iš East Cross bridge tilto pusės,antras posukis į kairę. Biuras bus už 50 metrų dešinėje pusėje. Iš vakarų - privažiuokite prie šviesoforo pasukite į kairę, po to pirmas posukis į dešinę. Biuras bus už 50 metrų dešinėje pusėje.

 

Darbo laikas:

Pirmadienis – Penktadienis: 10.00 – 14.00

Savaitgaliais nedirba.

 

Wick Citizens Advice Burau

123 High Street

Wick KW1 4LR

Tel: 01955-605989

Fax: 01955 – 606673

Darbo laikas:

Antradieniais, Trečiadieniais, Ketvirtadienais 10.00 – 14.00

 

Baseinai

 

Thurso Swimming Pool
Millbank Road
Thurso
KW14 8PS

Tel: 01847 893260

Vadybininkas: George Sanders

 

Wick Swimming Pool
Burn Street
Wick
KW1 5EH

Tel: 01955 603711

Vadybininkas: George Sanders

 

 

Bibliotekos

Rajono Bibliotekininkas : Alison Forrest

Dornoch Library
Carnegie Buildings
High Street
Dornoch
Sutherland IV25 3SH

Tel: 01862 811079
Fax: 01862 811079

dornoch.library@highland.gov.uk

 

 

 

Thurso Library
Davidson's Lane
Thurso
Caithness KW14 7AF

Tel: 01847 893237
Fax: 01847 896114

email: thurso.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis

10.00 - 18.00

Antradienis

10.00 - 20.00

Trečiadienis

10.00 - 18.00

Ketvirtadienis

10.00 - 13.00

Penktadienis

10.00 - 20.00

Šeštadienis

10.00 - 13.00

 

Wick Library
Sinclair Terrace
Wick
Caithness KW1 5AB

Telephone: 01955 602864
Fax: 01955 603000

email: wick.library@highland.gov.uk

 

Darbo laikas:

Pirmadienis

10.00 - 18.00

Antradienis

10.00 - 20.00

Trečiadienis

10.00 - 13.00

Ketvirtadienis

10.00 - 18.00

Penktadienis

10.00 - 20.00

Šeštadienis

10.00 - 13.00

 

Mokyklos

Bower Primary, Bowermadden, Wick KW1 4TT
Mrs C Sutherland
Tel: 01955 641225
e-mail: bower.primary@highland.gov.uk

 

Canisbay Primary, Canisbay, Wick KW1 4YH
Ms M Miller
Tel: 01955 611337
e-mail: canisbay.primary@highland.gov.uk

 

Castletown Primary, Castletown, Thurso KW14 8UA
Ms S Malcolm
Tel/Fax: 01847 821256
e-mail: castletown.primary@highland.gov.uk

 

Crossroads Primary, Dunnet, Thurso KW14 8XP
Mrs C Sutherland
Tel/Fax: 01847 851629
e-mail: crossroads.primary@highland.gov.uk

 

Dunbeath Primary, Dunbeath KW6 6EY
Mrs C Grant - Acting
Tel: 01593 731286
e-mail: dunbeath.primary@highland.gov.uk

 

Halkirk Primary, Halkirk KW12 7YN
Mrs F Disbury
Tel: 01847 831246 Fax: 01847 831973
e-mail: halkirk.primary@highland.gov.uk

 

Hillhead Primary, Willowbank, Wick KW1 4PE
A Budge
Tel: 01955 603233 Fax: 01955 603320
e-mail: hillhead.primary@highland.gov.uk

 

Keiss Primary, Keiss, Wick KW1 4XB
Mrs M Miller
Tel: 01955 631269
e-mail: keiss.primary@highland.gov.uk

 

Lybster Primary, Lybster, Wick KW3 6BJ
Mrs C Grant - Acting
Tel/Fax: 01593 721224
e-mail: lybster.primary@highland.gov.uk

 

Miller Academy Primary, Princes Street, Thurso KW14 7DH
Mrs E Mitchell - Acting
Tel: 01847 892815 Fax: 01847 894427
e-mail: milleracademy.primary@highland.gov.uk

 

Mount Pleasant Primary, Castletown Road, Thurso KW14 8HL
Mrs K Farmer
Tel: 01847 893419 Fax: 01847 892601
e-mail: mountpleasant.primary@highland.gov.uk

 

North Wick Primary, Girnigoe Street, Wick KW1 4DT
D Lundie
Tel/Fax: 01955 602873
e-mail: northwick.primary@highland.gov.uk

 

Pennyland Primary, Trostan Road, Thurso KW14 7NY
P Hagan
Tel: 01847 892661 Fax: 01847 890601
e-mail: pennyland.primary@highland.gov.uk

 

Pulteneytown Academy Primary, Seaforth Avenue, Wick KW1 5ND
Miss L Wark, BA
Tel: 01955 602649
e-mail: pulteneytown.primary@highland.gov.uk

 

Reay Primary, Reay, Thurso KW14 7RE
Mrs E Sutherland
Tel/Fax: 01847 811206
e-mail: reay.primary@highland.gov.uk

 

South Wick Primary, Roxburgh Road, Wick KW1 5HP
Ms P Bowers
Tel: 01955 603203
e-mail: southwick.primary@highland.gov.uk

 

Thrumster Primary, Thrumster, Wick KW1 5TR
Mrs L MacKay
Tel: 01955 651244
e-mail: thrumster.primary@highland.gov.uk

 

Thurso High School, Ormlie Road, Thurso KW14 7DS
Dr F Grant
Tel: 01847 893822 Fax: 01847 895509
e-mail: thurso.high@highland.gov.uk

 

Watten Primary, Watten, nr Wick KW1 5YJ
Mrs K Gunn (Acting)
Tel: 01955 621287
e-mail: watten.primary@highland.gov.uk

 

Wick High School, West Banks Avenue, Wick KW1 5LU
Mr A Traill
Tel: 01955 603333 Fax: 01955 602198
e-mail: wick.high@highland.gov.uk

 

Mount Pleasant Special Educ. Unit, Castletown Rd, Thurso KW14 8HL
Mrs K Farmer
Tel: 01847 893419
e-mail: mountpleasant.primary@highland.gov.uk

 

Caithness Early Years Autism Centre, Wick KW1 5ND
Miss L Wark, BA
Tel: 01955 602649
e-mail: pulteneytown.primary@highland.gov.uk

 

Thurso High School Special Ed Unit, Ormlie Road, Thurso KW14 7DS
Ms E Calder
Tel: 01847 890692
e-mail: thurso.high@highland.gov.uk

 

Istorinės karo vietos

Caithness bedruomenės tinklapyje iįžšvarytos visos istorinės karo vietos šiame krašte http://www.caithness.org/community/worship/ .

 

 

Naudingos Nuorodos

 

Caithness Community Website http://www.caithness.org/

 

HIE Caithness and Sutherland http://www.hie.co.uk/case

 

Highland Council pages on Caithness

http://www.highland.gov.uk/yourcouncil/

highlandfactsandfigures/thehighlandcouncilareas/caithness/

 

This page was last updated on 08.01.2007. If you spot any inaccuracies or inconsistency in information, please email us at hief@scvo.org.uk

© 2010 Highland Public Services Partnership.
Project part-financed by the European Union (European Regional Development Fund) within the INTERREG IIIB Northern Periphery Programme