Highland Life logo
A great place to live, work and play


Laipni lūdzam Sutherland

Atpūtas kompleksi un baseini / Bibliotēkas / Skolas / Noderīgas Interneta adreses

 

Sutherland ir vislielākais Highland apgabals. Šim apgabalam ir raksturīgas akmeņainas piekrastes, kas ir noklātas ar smilšainām pludmalēm un krāšni kalni. Nesenie daudzo miljonu ieguldīgumi Kinlochbervie un Lochinver zvejnieku ostās, ir padarījuši šīs ostas vienas no rosīgākajām visā Lielbritānijā.

 

Atpūtas kompleksi un baseini

Sutherland Swimming Pool
Back Road
Golspie
KW10 6RA
Tel. : 01408 633437
Menedžeris: Lisa Hay

 

North Coast Leisure Pool
Bettyhill
KW14 6SS
Tel. : 01641 521400

 

Assynt Leisure Sport, Youth and Learning Centre (bez baseina)
Culag Harbour,
Lochinver,
IV27 4LQ
Tel. : 01571 844123

Tīmekļa vietne: www.assyntleisure.co.uk

 

 

Bibliotēkas

 

Dornoch Library
Carnegie Buildings
High Street
Dornoch
Sutherland IV25 3SH

Tālrunis: 01862 811079
Fakss: 01862 811079

dornoch.library@highland.gov.uk

 

Bettyhill Library & Service Point
Naver Teleservice Centre
Bettyhill
Sutherland
KW14 7SS

Tālrunis: 01641 521242

E-pasts: bettyhill.library@highland.gov.uk

Darba laiks:

Pirmdiena

09.00 – 12.30

Otrdiena

09.00 – 12.30

Trešdiena

09.00 – 12.30

Ceturtdiena

09.00 – 12.30

Piektdiena

09.00 – 12.30

Sestdiena

slēgts

 

Bonar Bridge Library
Carnegie Library
West End
Bonar Bridge
Sutherland IV24 3EA

Tālrunis: 01863 766838
Fakss: 01863 766838

E-pasts: bonarbridge.library@highland.gov.uk

Darba laiks:

Pirmdiena

10.00 – 12.30, 14.30 – 17.00

Otrdiena

10.00 – 12.30

Trešdiena

10.00 – 12.30

Ceturtdiena

10.00 – 12.30, 17.30 – 20.00

Piektdiena

10.00 – 12.30

Sestdiena

slēgts

 

Brora Cultural Centre & Library
Gower Street
Brora
Sutherland KW9 6PD

Tālrunis: 01408 621128
Fakss: 01408 622064

E-pasts: brora.library@highland.gov.uk

Darba laiks:

Pirmdiena

13.00 – 17.00, 18.00 – 20.00

Otrdiena

10.00 – 12.30, 14.00 – 17.00

Trešdiena

slēgts

Ceturtdiena

14.00 – 17.00, 18.00 – 20.00

Piektdiena

10.00 – 12.30, 13.30 – 16.30

Sestdiena

slēgts

 

Dornoch Library
Carnegie Buildings
High Street
Dornoch
Sutherland IV25 3SH

Tālrunis: 01862 811079
Fakss: 01862 811079

dornoch.library@highland.gov.uk

Darba laiks:

Pirmdiena

10.00 – 12.00, 13.00 – 17.00

Otrdiena

09.00 – 13.00, 18.00 – 20.00

Trešdiena

14.00 – 17.00, 18.00 – 20.00

Ceturtdiena

slēgts

Piektdiena

09.00 – 13.00, 14.00 – 17.00

Sestdiena

slēgts

 

Golspie High School
Sutherland KW10 6RA

Tālrunis: 01408 634084

golspie.library@highland.gov.uk

Darba laiks:

Pirmdiena

slēgts

Otrdiena

13.30 – 17.00, 18.00 – 20.00

Trešdiena

slēgts

Ceturtdiena

10.00 – 12.00, 13.30 – 17.00

Piektdiena

14.00 – 17.00, 18.00 – 20.00

Sestdiena

10.00 – 12.00

 

Helmsdale Library & Service Point
Community Centre
Dunrobin Street
Helmsdale
Sutherland KW8 6JX

Tālrunis: 01431 821742

helmsdale.library@highland.gov.uk

Darba laiks:

Pirmdiena

10.00 – 12.00, 15.00 – 17.00, 18.00 – 20.00

Otrdiena

10.00 – 12.30

Trešdiena

10.00 – 12.30

Ceturtdiena

10.00 – 12.30

Piektdiena

10.00 – 12.00, 15.00 – 17.00

Sestdiena

slēgts

 

Lairg Library
Main Street
Lairg
Sutherland IV27 4DD

Tālrunis: 01549 402577

E-pasts: lairg.library@highland.gov.uk

Darba laiks:

Pirmdiena

10.00 – 12.00, 14.30 – 17.00

Otrdiena

14.30 – 17.00 – 18.00 – 20.00

Trešdiena

slēgts

Ceturtdiena

10.00 – 12.00, 14.30 – 17.00

Piektdiena

14.30 – 17.00 – 18.00 – 20.00

Sestdiena

slēgts

 

 

Skolas

Achfary Primary, by Lairg IV27 4PQ
Mrs L Gill
Tel. : 01971 500260
e-pasts: achfary.primary@highland.gov.uk

 

Altnaharra Primary, Altnaharra, by Lairg IV27 4UE
Miss I M Gillies
Tel. : 01549 411244
e-pasts: altnaharra.primary@highland.gov.uk

 

Bonar Bridge Primary, Bonar Bridge IV24 3AP
Mrs A Taylor
Tel. : 01863 766221 Fakss: 01863 766195
e-pasts: bonarbridge.primary@highland.gov.uk

 

Brora Primary, Brora, Sutherland KW9 6PF
Mrs D Carney
Tel. : 01408 621441
e-pasts: brora.primary@highland.gov.uk

 

Dornoch Academy, Evelix Road, Dornoch IV25 3HR
J H Garvie, BSc
Tel. : 01862 810246 Fakss: 01862 811128
e-pasts: dornoch.academy@highland.gov.uk

 

Dornoch Primary, Evelix Road, Dornoch IV25 3HR
Ms J Mason
Tel. : 01862 810180 Fakss: 01862 810180
e-pasts: dornoch.primary@highland.gov.uk

 

Durness Primary, Durness, by Lairg IV27 4PN
G K Bruce
Tel. : 01971 511237
e-pasts: durness.primary@highland.gov.uk

 

Edderton Primary, Edderton, Tain IV19 1LF
Mrs C Gordon
Tel. : 01862 821260
e-pasts: edderton.primary@highland.gov.uk

 

Farr High & Farr Primary School, Bettyhill, KW14 7SS
J Johnston
Tel. : 01641 521217 Fakss: 01641 521203
e-pasts Farr high: farr.high@highland.gov.uk
e-pasts Farr Primary: farr.primary@highland.gov.uk

 

Gledfield Primary, Ardgay IV24 3BN
A J M Hill, BA
Tel. : 01863 766580
e-pasts: gledfield.primary@highland.gov.uk

 

Golspie High, Golspie KW10 6RF
W B Irwin
Tel. : 01408 633451 Fakss: 01408 633833
e-mail: golspie.high@highland.gov.uk

 

Golspie Primary, Golspie, Sutherland KW10 6RW
Mrs D Murray
Tel. : 01408 633520 Fakss: 01408 633985
e-pasts: golspie.primary@highland.gov.uk

 

Helmsdale Primary, Helmsdale, Sutherland KW8 6JW
S T Gillies, BA
Tel. : 01431 821244
e-pasts: helmsdale.primary@highland.gov.uk

 

Kinbrace Primary, Kinbrace KW11 6UB
Mrs A E Millar
Tel. : 01431 831243
e-pasts: kinbrace.primary@highland.gov.uk

 

Kinlochbervie High, Manse Road, Kinlochbervie IV27 4RG
I Smith, BSc, PhD
Tel. : 01971 521767 Fakss: 01971 521419
e-pasts: kinlochbervie.high@highland.gov.uk

 

Kinlochbervie Primary, Manse Road, Kinlochbervie IV27 4RA
Mrs J Bruce
Tel. : 01971 521223
e-pasts: kinlochbervie.primary@highland.gov.uk

 

Lairg Primary, Lairg IV27 4DD
Miss I M Gillies
Tel. : 01549 402345
e-pasts: lairg.primary@highland.gov.uk

 

Lochinver Primary, Lochinver, by Lairg IV27 4LH
Mrs C Warwick
Tel. : 01571 844235 Fakss: 01571 844483
e-pasts: lochinver.primary@highland.gov.uk

 

Melvich Primary, by Thurso KW14 7YL
A MacKay/G Paterson
Tel. : 01641 531200
e-pasts: melvich.primary@highland.gov.uk

 

Rogart Primary, Rogart IV28 3XF
Mrs A Law
Tel. : 01408 641335
e-pasts: rogart.primary@highland.gov.uk

 

Rosehall Primary, Altas, by Lairg IV27 4EU
Mrs J Hunter
Tel. : 01549 441214
e-pasts: rosehall.primary@highland.gov.uk

 

Scourie Primary, by Lairg IV27 4TG
Mrs L Kerr
Tel. : 01971 502282
e-pasts: scourie.primary@highland.gov.uk

 

Stoer Primary, Stoer, by Lairg IV27 4JE
Ms A Macleod
Tel/Fakss: 01571 855247
e-pasts: stoer.primary@highland.gov.uk

 

Tongue Primary, by Lairg IV27 4XL
G K Bruce
Tel. : 01847 611208
e-pasts: tongue.primary@highland.gov.uk

 

 

Noderīgas Interneta adreses

 

HIE Caithness and Sutherlandhttp://www.hie.co.uk/case

 

Highland Council pages on Sutherland

http://www.highland.gov.uk/yourcouncil/

highlandfactsandfigures/thehighlandcouncilareas/sutherland/

 

 

This page was last updated on 05.01.2007. If you spot any inaccuracies or inconsistency in information, please email us at hief@scvo.org.uk

© 2010 Highland Public Services Partnership.
Project part-financed by the European Union (European Regional Development Fund) within the INTERREG IIIB Northern Periphery Programme