Highland Life logo
A great place to live, work and play


Laipni lūdzam Skye un Lochalsh

Citizens Advice Bureaux (Pilsoņu konsultāciju birojs) / Atpūtas kompleksi un baseini / Bibliotēkas / Skolas / Noderīgas Interneta adreses

 

Skye sala ir populārs apmeklētāju galamērķis un tās gleznainā ainava ir Cuillin kalnu pārvaldīta. Tūrisms kopā ar mežsaimniecību, piekrastes zvejošanu un zemes apstrādāšanu ir šī apgabala galvenās nozares. Skye salu ar cietzemi savieno Skye tilts, kā arī prāmju satiksme (sezonas), kas kursē uz Western Isles, Mallaig un Lochalsh.

 

Neskaitot Skye salas dabas skaistumu, šī sala arī vilina ar Eilean Donan pili, kas atrodas netālu no Kyle un Dunvegan pils, kas ir bijusi mājas Skye salas Macleods priekštečiem. No šī apgabala ir arī cēlusies gēlu valoda. Sabhal Mor Ostaig pilsētā, kas ir netālu no Armandale pilsētas, atrodas UHI Gaelic College (gēlu valodas koledža).

 

Vietējais pilsoņu konsultāciju birojs

 

Skye and Lochalsh Citizens Advice Bureau

The Green

Portree, Isle of Skye

IV51 9BT

Tel. : 01478-612032

Fakss: 01478-612897

E-pasts: info@skyecab.casonline.org.uk

 

Norādījumi:

Birojs atrodas 45 metrus no gājēju pārejas.

 

Informācija:

Skye un Lochalshpilsoņu konsultāciju birojs var palīdzēt klientiem dažādās valodās, ieskaitot gēlu valodu.

 

Darba laiks:

Pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās 10.00 – 13.00 un 14.00 – 16.30

Trešdienās, piektdienās 10.00 – 13.00

Sestdienās un svētdienās slēgts.

 

Atpūtas kompleksi un baseini

 

Isle of Skye Swimming Pool
Camanachd Square
Portree
IV51 9BW

Tel. : 01478 612655

Menedžeris: Jim Ronald

 

Lochalsh Leisure Centre
Douglas Park,
Kyle of Lochalsh,
IV40 8AB
Tel. : 01599 534848

 

Bibliotēkas

Broadford / Kyle of Lochalsh / Plockton / Portree

 

Broadford Library
Old Quarry Industrial Estate
Broadford
Isle of Skye IV49 9AB

Tālrunis: 01471 820075
Fakss: 01471 820076

E-pasts: broadford.library@highland.gov.uk

Darba laiks:

Pirmdiena

slēgts

Otrdiena

10.30 – 14.00, 15.00 – 17.00

Trešdiena

10.30 – 14.00, 15.00 – 17.00

Ceturtdiena

10.30 – 14.00, 15.00 – 17.00

Piektdiena

10.30 – 14.00, 15.00 – 17.00

Sestdiena

slēgts

 

Kyle of Lochalsh Library
Main Street
Kyle of Lochalsh
Skye & Lochalsh IV40 8BY

Tālrunis/Fakss 01599 534146

E-pasts: kyle.library@highland.gov.uk

Darba laiks:

Pirmdiena

slēgts

Otrdiena

13.00 – 15.00, 18.00 – 20.00

Trešdiena

slēgts

Ceturtdiena

slēgts

Piektdiena

10.00 – 14.00, 16.00 – 18.00

Sestdiena

slēgts

 

Plockton Library
Village Hall
Harbour Street
Plockton
Skye & Lochalsh
IV52 8TG

Tālrunis: 01599 544718
Fakss: 01599 544718

E-pasts: plockton.library@highland.gov.uk

Darba laiks:

Pirmdiena

14.00 – 17.00

Otrdiena

10.00 – 12.00

Trešdiena

14.00 – 17.00

Ceturtdiena

18.00 – 20.00

Piektdiena

slēgts

Sestdiena

slēgts

 

Portree Library
Bayfield Road
Portree
Isle of Skye
Skye & Lochalsh IV51 9EL

Tālrunis: 01478 612697
Fakss: 01478 613314

E-pasts: portree.library@highland.gov.uk

Darba laiks:

Pirmdiena

13.00 – 20.00

Otrdiena

slēgts

Trešdiena

13.00 – 20.00

Ceturtdiena

10.00 – 17.00

Piektdiena

10.00 – 17.00

Sestdiena

10.00 – 13.00

 

 

Skolas

Auchtertyre Primary, Auchtertyre, Balmacara, Kyle IV40 8EG
A Earnshaw
Tel. : 01599 566209 Fakss: 01599 566201
e-pasts: auchtertyre.primary@highland.gov.uk

 

Borrodale Primary, Glendale, Isle of Skye IV55 8WL
Mrs D MacInnes – Acting
Tel/Fakss: 01470 511253
e-pasts: borrodale.primary@highland.gov.uk

 

Broadford Primary, Broadford, Isle of Skye IV49 9AQ
J G Wyness, Bed
Tel. : 01471 822453 Fakss: 01474 822378
e-pasts: broadford.primary@highland.gov.uk

 

Carbost Primary, Carbost, Isle of Skye IV47 8SR
Mrs I Kerr - Acting
Tel/Fakss: 01478 640237
e-pasts: carbost.primary@highland.gov.uk

 

Dunvegan Primary, Dunvegan, Isle of Skye IV55 8GU
Mrs D McInnes
01470 521307
e-pasts: dunvegan.primary@highland.gov.uk

 

Edinbane Primary, by Portree, Isle of Skye IV51 9PW
Mrs D McInnes - Acting
Tel/Fakss: 01470 582229
e-pasts: edinbane.primary@highland.gov.uk

 

Elgol Primary, Broadford, Isle of Skye IV49 9BJ
Mrs P Anderson
Tel/Fakss: 01471 866234
e-pasts: elgol.primary@highland.gov.uk

 

Glenelg Primary, by Kyle IV40 8LA
Mrs C Quinn
Tel/Fakss: 01599 522252
e-pasts: glenelg.primary@highland.gov.uk

 

Kilmuir Primary, Portree, Isle of Skye IV51 9UB
Mrs H Hunter
01470 552271
e-pasts: kilmuir.primary@highland.gov.uk

 

Knockbreck Primary, Hallin, Dunvegan, Isle of Skye IV55 8GP
Mrs M Nicolson – Acting
Tel. : 01470 592258 Fakss: 01470 592268
e-pasts: knockbreck.primary2@highland.gov.uk

 

Kyle Primary, Kyle of Lochalsh IV40 8LG
Mrs C Ross
Tel. : 01599 534194 Fakss: 01599 534654
e-pasts: kyle.primary@highland.gov.uk

 

Kyleakin Primary, Kyleakin, Isle of Skye IV41 8PH
Mrs C Ross - Acting
Tel. : 01599 534150 Fakss: 01599 534065
e-pasts: kyleakin.primary@highland.gov.uk

 

Loch Duich Primary, Inverinate, Kyle of Lochalsh IV40 8HE
A Earnshaw - Acting
Tel/Fakss: 01599 511379
e-pasts: lochduich.primary@highland.gov.uk

 

Macdiarmid Primary, Skeabost Bridge, Portree, Isle of Skye IV51 9PD
Ms M Nicolson
Tel. : 01470 532229 Fakss: 01470 532442
e-pasts: macdiarmid.primary@highland.gov.uk

 

Plockton High School, Plockton, Ross-shire IV52 8TU
D J Ferguson, MA, Med
Tel. : 01599 530800 Fakss: 01599 544439
e-pasts: plockton.high@highland.gov.uk

 

Plockton Primary, Plockton IV52 8TW
N MacKinnon
Tel. : 01599 544346 Fakss: 01599 544431
e-pasts: plockton.primary@highland.gov.uk

 

Portree High School, Viewfield Road, Portree, Isle of Skye IV51 9ET
J G Howieson, MA
Tel. : 01478 612030 Fakss: 01478 612154
e-pasts: portree.high@highland.gov.uk

 

Portree Primary, Blaven Road, Portree, Isle of Skye IV51 9PH
J Finlayson
Tel. : 01478 613130 Fakss: 01478 613357
e-pasts: portree.primary@highland.gov.uk

 

Raasay Primary, Isle of Raasay, by Kyle IV40 8PB
Mrs I Kerr - Acting
Tel. : 01478 660219 Fakss: 01478 660219
e-pasts: raasay.primary@highland.gov.uk

 

Sleat Primary, Teangue, Isle of Skye IV44 8RF
Mrs J MacLeod
Tel. : 01471 844326 Fakss: 01471 844413
e-pasts: sleat.primary@highland.gov.uk

 

Staffin Primary, Staffin, Isle of Skye IV51 9JX
Mrs I Kerr - Acting
Tel/Fakss: 01470 562273
e-pasts: staffin.primary@highland.gov.uk

 

Struan Primary, Struan, Isle of Skye IV56 8FB
Miss C MacLennan
Tel. : 01470 572272 Fakss: 01470 572354
e-pasts: struan.primary@highland.gov.uk

 

Uig Primary, Uig, by Portree, Isle of Skye IV51 9YD
Mrs M Holt
01470 542354
e-pasts: uig.primary@highland.gov.uk

 

 

Noderīgas Interneta adreses

 

Highland Council pages on Skye and Lochalsh

http://www.highland.gov.uk/yourcouncil/highlandfactsandfigures

/thehighlandcouncilareas/skyeandlochalsh/

 

Highlands and Islands Enterprise Skye and Lochalsh

http://www.hie.co.uk/sale

 

Lochalsh.com website

http://www.lochalsh.com/home.html

 

This page was last updated on 05.01.2007. If you spot any inaccuracies or inconsistency in information, please email us at hief@scvo.org.uk

© 2010 Highland Public Services Partnership.
Project part-financed by the European Union (European Regional Development Fund) within the INTERREG IIIB Northern Periphery Programme