Highland Life logo
A great place to live, work and play


Laipni lūdzam Ross & Cromarty

Citizens Advice Bureaux (Pilsoņu konsultāciju birojs) / Atpūtas kompleksi un baseini / Bibliotēkas / Skolas / Noderīgas Interneta adreses

Ross un Cromarty apgabals stiepjas no maigas lauksaimniecības zemes austrumu piekrastē līdz dramatiskiem kalniem rietumos. Apgabals ietver vairākas pilsētas – Invergordon – kruīzu kuģu iecienīta pieturas vieta; Viktorijas laika ciemats Strathpeffer, kas piedāvā grandiozus hoteļus un mazas kafejnīcas, un Ullapool – gleznains zvejnieku ciemats, kas atrodas rietumu piekrastē, un no kurienes darbojas arī prāmju satiksme uz Stornoway.

 

Vietējais pilsoņu konsultāciju birojs

Ross and Cromarty Citizens Advice Bureau

Balallan

4 Novar Road

Alness IV17 0QG

Tel. : 01349-883333

Fakss: 01349-884126

E-pasts: adviser@alnesscab.casonline.org.uk

http://www.hain.org.uk

 

Darba laiks:

Pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās, piektdienās: 10.00 – 14.00

Slēgts trešdienās, sestdienās un svētdienās.

 

 

Dingwall Citizens Advice Bureau

4 Church Street

IV15 9SB

Tel. : 01349-864850

Fakss: 01349-860102

E-pasts: adviser@dingwallcab.casoline.org.uk

Darba laiks: otrdienās, trešdienās un piektdienās 10.00 – 14.00

Slēgts pirmdienās, ceturtdienās, sestdienās un svētdienās

 

 

Atpūtas kompleksi un baseini

 

Black Isle Leisure Centre (bez baseina)
Deans Road,
Fortrose,
IV10 8TJ
Tel. : 01381 621252
Menedžeris: Graeme Ross

 

Alness Swimming Pool
Alness Academy
Alness
IV17 0UY
Tel. : 01349 882456
Menedžeris: Emma Thomson

 

Dingwall Leisure Centre
Tulloch Avenue,
Dingwall,
IV15 9LH
Tel. : 01349 864226
Menedžeris: Scott Lindsay
Tīmekļa vietne: www.dingwallleisure.co.uk

 

Gairloch Leisure Centre
Achtercairn,
Gairloch,
IV21 2BP
Tel. : 01445 712345
Menedžeris: Carole Drinkwater

 

Invergordon Leisure Centre
Academy Road,
Invergordon,
IV18 0LB
Tel. : 01349 853689
Menedžeris: Emma Thomson
Tīmekļa vietne: www.invergordonleisure.co.uk

 

Lochbroom Leisure Centre
Quay Street,
Ullapool,
IV26 2TU
Tel. : 01854 612884
Menežeris: Joanne Crosbie

Tīmekļa vietne: www.lochbroomleisure.co.uk

 

Tain Royal Academy Community Complex
Hartfield Road,
Tain,
IV19 1DX
Tel. : 01862 893767
Menedžeris: Catherine Morgan

 

Averon Leisure Centre
High Street,
Alness,
IV17 0GB
Tel. : 01349 882287
Tīmekļa vietne: www.averonleisurecentre.co.uk

Poolewe Swimming Pool
Cliffton
Poolewe
IV22 2JU
Tel. : 01445 781345

 

Bibliotēkas

Achiltibuie / Alness / Cromarty / Dingwall / Evanton / Fortrose / Gairloch / Invergordon / Lochcarron / Muir of Ord / Tain / Ullapool

 

Achiltibuie Library
Coigach Community Hall
Achiltibuie
Ross & Cromarty
IV26 2YG

Tel/Fakss UK: 01854 622305
Tel/Fakss non UK: +441854 622305

e-pasts: achiltibuie.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena slēgts
Otrdiena slēgts
Trešdiena 10.00 - 13.00, 18.00 - 20.00
Ceturtdiena slēgts
Piektdiena slēgts
Sestdiena slēgts

 

Alness Library
Averon Centre
High Street
Alness
Ross & Cromarty IV17 0QB

Tālrunis: 01349 882674
Fakss: 01349 883587

E-pasts: alness.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena 10.00 - 13.30, 15.00 - 18.00
Otrdiena 10.00 - 13.30, 15.00 - 18.00
Trešdiena 10.00 - 13.30
Ceturtdiena 10.00 - 13.30, 15.00 - 19.30
Piektdiena 10.00 - 13.30, 15.00 - 18.00
Sestdiena 10.30 - 13.30

 

Cromarty Library
Hugh Miller Institute
Church Street
Cromarty
Ross & Cromarty IV11 8XA

Tālrunis: 01381 600318
Fakss: 01381 600318

E-pasts: cromarty.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena 10.00 - 12.00
Otrdiena 14.00 - 17.00, 18.00 - 20.00
Trešdiena slēgts

Ceturtdiena 14.00 - 17.00, 18.00 - 20.00
Piektdiena slēgts
Sestdiena slēgts

 

Dingwall Library
Old Academy Buildings
Tulloch Street
Dingwall IV15 9JZ

Tālrunis: 01349 863163
Fakss: 01349 865239

E-pasts: dingwall.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena 09.30 - 18.00
Otrdiena 09.30 - 18.00
Trešdiena 09.30 - 13.30
Ceturtdiena 09.30 - 18.00
Piektdiena 09.30 - 18.00
Sestdiena 10.00 - 13.00

 

Evanton Library
20 Balconie Street
Evanton
Ross & Cromarty IV16 9UN

Tālrunis: 01349 830381

E-pasts: evanton.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena slēgts
Otrdiena 10.00 - 12.00, 15.00 - 17.00
Trešdiena 10.00 - 12.00
Ceturtdiena slēgts
Piektdiena 15.00 - 17.00, 18.00 - 20.00
Sestdiena slēgts

 

Fortrose Community Library
Fortrose Academy
Academy Street
Fortrose
Ross & Cromarty IV10 8TW

Tālrunis/Fakss: 01381 622235

E-pasts: fortrose.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks – mācību semestra laikā:

Pirmdiena 09.00 - 17.00
Otrdiena 09.00 - 17.00
Trešdiena 09.00 - 17.00, 18.00 - 20.00
Ceturtdiena 09.00 - 17.00, 18.00 - 20.00
Piektdiena 09.00 - 17.00
Sestdiena 10.00 - 13.00

 

Gairloch Library
Gairloch High School
Gairloch
Ross & Cromarty
IV21 2BP

Tālrunis: 01445 712469
Fakss: 01445 712438

e-pasts: gairloch.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks – mācību semestra laikā:

Pirmdiena 09.00 - 17.30
Otrdiena 09.00 - 17.00

Trešdiena 09.00 - 19.00
Ceturtdiena 09.00 - 17.00
Piektdiena 09.00 - 17.30
Sestdiena slēgts

 

Invergordon Library
High Street
Invergordon
Ross & Cromarty
IV18 ODG

Tālrunis: 01349 852698
Fakss: 01349 852698
E-pasts: invergordon.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena slēgts
Otrdiena 12.00 - 17.00
Trešdiena 10.00 - 12.00, 14.00 - 17.00
Ceturtdiena 10.00 - 12.00, 14.00 - 17.00
Piektiena 14.00 - 20.00
Sestdiena slēgts

 

Lochcarron Library
The Howard Doris Centre
Lochcarron
Ross & Cromarty IV54 8UD

Tālrunis: 01520 722679
Fakss: 01520 722679

e-pasts: lochcarron.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena slēgts
Otrdiena 10.00 - 12.00, 19.00 - 21.00
Trešdiena 14.30 - 17.30
Ceturtdiena 19.00 - 21.00
Piektdiena 14.30 - 16.30
Sestdiena slēgts

 

Muir of Ord Library
Tarradale School
Muir of Ord
Ross & Cromarty IV6 7SU

Tālrunis: 01463 870196
Fakss: 01463 870196

E-pasts: muiroford.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena 10.00 - 12.30, 14.00 - 17.00, 18.00 - 20.00
Otrdiena slēgts
Trešdiena slēgts
Ceturtdiena 10.00 - 12.30, 18.00 - 20.00
Piektdiena 14.00 - 17.00
Sestdiena slēgts

 

Tain Library
Stafford Street
Tain
Ross & Cromarty
IV19 1AZ

Tālrunis: 01862 892391
Fakss: 01862 892391

E-pasts: tain.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks

Pirmdiena slēgts

Otrdiena 10.30 - 13.30, 15.00 - 19.00
Trešdiena 10.30 - 13.30
Ceturtdiena 14.00 - 17.30
Piektdiena 14.00 - 17.30
Sestdiena 10.00 - 13.00

 

Ullapool Library
Community High School,
Mill Street,
Ullapool,
Ross & Cromarty
IV26 2UN

Tālrunis: 01854 612543
Fakss: 01854 612543

E-pasts: ullapool.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks – mācību semestra laikā:

Pirmdiena 09.00 - 17.00
Otrdiena 09.00 - 17.00, 18.00 - 20.00
Trešdiena 09.00 - 17.00
Ceturtdiena 09.00 - 17.00, 18.00 - 20.00
Piektdiena 09.00 - 17.00
Sestdiena slēgts

 

Darba laiks – skolas brīvlaiku laikā:

Pirmdiena slēgts
Otrdiena 14.00 - 17.00, 18.00 - 20.00
Trešdiena slēgts

Ceturtdiena 10.00 - 13.00, 14.00 - 17.00, 18.00 - 20.00
Piektdiena 10.00 - 13.00, 14.00 - 17.00
Sestdiena slēgts

 

Skolas

Achiltibuie Primary, Achiltibuie, Ullapool IV26 2YG
A R Fraser
Tel. : 01854 622267
e-pasts: achiltibuie.primary@highland.gov.uk

 

Alness Academy, Alness IV17 0UY
K MacIver
Tel. : 01349 883341 Fakss: 01349 882614
e-pasts: alness.academy@highland.gov.uk

 

Applecross Primary, Applecross, Strathcarron IV54 8LU
Mrs C F McCowan, MA
Tel. : 01520 744325
e-pasts: applecross.primary@highland.gov.uk

 

Ardross Primary, Ardross, Alness IV17 0XW
Mrs M Foster, MA
Tel. : 01349 882345
e-pasts: ardross.primary@highland.gov.uk

 

Avoch Primary, Avoch IV9 8PS
Miss C K Paterson
Tel. : 01381 620369 Fakss: 01381 622300
e-pasts: avoch.primary@highland.gov.uk

 

Badcaul Primary, Dundonnell, by Garve IV23 2QY
Mrs S Taylor - Acting
Tel/Fakss: 01854 633265
e-pasts: badcaul.primary@highland.gov.uk

 

Bridgend Primary, Ardross Road, Alness IV17 0QA
E Scott
Tel/Fakss:01349 882285
e-pasts: bridgend.primary@highland.gov.uk

 

Bualnaluib Primary, Aultbea, Achnasheen IV22 2JH
Mrs J Ross - Acting
Tel. : 01445 731254
e-pasts: bualnaluib.primary@highland.gov.uk

 

Conon Primary, Leanaig Road, Conon Bridge IV7 8BE
Mrs V McCormick
Tel. : 01349 861867 Fakss: 01349 866629
e-pasts: conon.primary@highland.gov.uk

 

Coulhill Primary, Alness, IV17 0RD
Ms E Gemmell
Tel. : 01349 882713 Fakss: 01349 884622
e-pasts: coulhill.primary@highland.gov.uk

 

Craighill Primary, Craighill Terrace, Tain IV19 1EU
D Mackay
Tel/Fakss: 01862 892663
e-pasts: craighill.primary@highland.gov.uk

 

Cromarty Primary, Braehead, Cromarty IV11 8XR
Miss A L Rose
Tel. : 01381 600465
e-pasts: cromarty.primary@highland.gov.uk

 

Culbokie Primary, Culbokie, Dingwall IV7 8JH
Ms S A Stevenson
Tel. : 01349 877268
e-pasts: culbokie.primary@highland.gov.uk

 

Cullicudden Primary, Cullicudden, Dingwall IV7 8LL
F T S Haldane - Acting
Tel: 01349 877208
e-pasts: cullicudden.primary@highland.gov.uk

 

Dingwall Academy, Dingwall IV15 9LT
G A MacKenzie, MA
Tel. : 01349 863071 Fakss: 01349 865005
e-pasts: dingwall.academy@highland.gov.uk

 

Dingwall Primary, Ross Avenue, Dingwall IV15 9UU
R F MacKenzie, MA
Tel. : 01349 862081 Fakss: 01349 861157
e-pasts: dingwall.primary@highland.gov.uk

 

Ferintosh Primary, Easter Kinkell, Dingwall IV7 8HZ
Mrs L Caddell - Acting
Tel. : 01349 861827
e-pasts: ferintosh.primary@highland.gov.uk

 

Fortrose Academy, Academy Street, Fortrose IV10 8TW
J D Simpson, BSc
Tel. : 01381 620310 Fakss: 01381 621699
e-mail: fortrose.academy@highland.gov.uk

 

Gairloch High School, Achtercairn, Gairloch IV21 2BP
J Port
Tel. : 01445 712275 Fakss: 01445 712318
e-mail: gairloch.high@highland.gov.uk

 

Gairloch Primary School, Achtercairn, Gairloch IV21 2BP
Miss L Redpath
Tel. : 01445 712165
e-pasts: gairloch.primary@highland.gov.uk

 

Hill of Fearn Primary, Rhynie Road, Fearn IV20 1SU
Mrs A MacKay - Acting
Tel. : 01862 832257
e-pasts: hilloffearn.primary@highland.gov.uk

 

Hilton of Cadboll Primary, Hilton, Tain IV20 1XR
Mrs M Blackwell
Tel. : 01862 832272
e-pasts: hiltonofcadboll.primary@highland.gov.uk

 

Inver Primary, Inver, Tain IV20 1RX
Mrs S Hoggarth
Tel/Fakss:01862 871431
e-pasts: inver.primary@highland.gov.uk

 

Inverasdale Primary, Inverasdale, Poolewe IV22 2LR
Mrs J Ross
Tel. : 01445 781246
e-pasts: inverasdale.primary@highland.gov.uk

 

Invergordon Academy, Academy Road, Invergordon IV18 0LD
J Steven
Tel. : 01349 852362 Fakss: 01349 853748
e-pasts: invergordon.academy@highland.gov.uk

 

Kiltearn Primary, Drummond Road, Evanton IV16 9UT
Mrs L McIntosh
Tel/Fakss: 01349 830568
e-pasts: kiltearn.primary@highland.gov.uk

 

Kinlochewe Primary, Incheril, Kinlochewe, IV22 2PA
Mrs Viviene MacLennan (Acting Head)
Tel/Fakss:01445 760260
e-pasts: kinlochewe.primary@highland.gov.uk

 

Knockbreck Primary, Tain IV19 1BL
Miss K De Jonckheere
Tel. : 01862 892272
e-pasts: knockbreck.primary@highland.gov.uk

 

Lochcarron Primary, Strathcarron IV54 8YS
Mrs A Stewart - Acting
Tel/Fakss: 01520 722445
e-pasts: lochcarron.primary@highland.gov.uk

 

Marybank Primary, Urray, Muir of Ord IV6 7UN
A Danson - Acting
Tel. : 01997 433320 Fakss: 01997 433400
e-mail: marybank.primary@highland.gov.uk

 

Maryburgh Primary, Hood Street, Maryburgh, Dingwall IV7 8EB
Mrs L M Moodie
Tel/Fakss: 01349 861821
e-pasts: maryburgh.primary@highland.gov.uk

 

Milton Primary, Kildary, Invergordon IV18 0PX
Miss C Cameron
Tel/Fakss: 01862 842537
e-pasts: milton.primary@highland.gov.uk

 

Mulbuie Primary, Mulbuie, Muir of Ord IV6 7RB
Mrs C Mack – Acting
Tel. : 01349 861289
e-pasts: mulbuie.primary@highland.gov.uk

 

Munlochy Primary, 56 Millbank Road, Munlochy IV8 8NL
Mrs M Schmidt
Tel. : 01463 811489
e-mail: munlochy.primary@highland.gov.uk

 

Newhall Primary, Balblair, Dingwall IV7 8LQ
F T S Haldane
Tel. : 01381 610227 Fakss: 01381 610441
e-mail: newhall.primary@highland.gov.uk

 

Newmore Primary, Newmore, Invergordon IV18 0PG
Mrs M Wright
Tel. : 01349 853300 Fakss: 01349 854382
e-pasts: newmore.primary@highland.gov.uk

 

North Kessock Primary, Ferry Brae, North Kessock IV1 3WX
Miss H Henderson
Tel. : 01463 731667 Fakss: 01463 731769
e-pasts: northkessock.primary@highland.gov.uk

 

Obsdale Primary, Obsdale Park, Alness IV17 0TP
Mrs F R R Leslie
Tel. : 01349 882860
e-pasts: obsdale.primary@highland.gov.uk

 

Park Primary, Albany Road, Invergordon IV18 0HA
Mrs E Neil
Tel. : 01349 852037 Fakss: 01349 854424
e-pasts: park.primary@highland.gov.uk

 

Poolewe Primary, Poolewe, Achnasheen IV22 2LA
Mrs M Young
Tel. : 01445 781340
e-pasts: poolewe.primary@highland.gov.uk

 

Scoraig Primary, Scoraig, Dundonnell, Garve IV23 2RE
Mrs S Symon
Tel. : 01854 633261
e-pasts: scoraig.primary@highland.gov.uk

 

Shieldaig Primary, Shieldaig, Strathcarron IV54 8XN
Miss J Miller
Tel. : 01520 755269
e-pasts: shieldaig.primary@highland.gov.uk

 

South Lodge Primary, Castle Road, Invergordon IV18 0LW
Mrs A Cleland
Tel. : 01349 852521
e-pasts: southlodge.primary@highland.gov.uk

 

Strathconon Primary, Strathconon, Muir of Ord IV6 7QD
Ms A Matheson
Tel. : 01997 477257
e-pasts: strathconon.primary@highland.gov.uk

 

Strathgarve Primary, Garve IV23 2PR
Miss M MacDonald
Tel. : 01997 414286 Fakss: 01997 414354
e-pasts: strathgarve.primary@highland.gov.uk

 

Strathpeffer Primary, Strathpeffer IV14 9AG
Mrs C Ritchie
Tel. : 01997 421824 Fakss: 01997 421592
e-pasts: strathpeffer.primary@highland.gov.uk

 

Tain Royal Academy, Scotsburn Road, Tain IV19 1PS
D MacLeod
Tel. : 01862 892121 Fakss: 01862 893334
e-pasts: tainroyal.academy@highland.gov.uk

 

Tarbat Old Primary, Tarbatness Road, Portmahomack IV20 1YA
Mrs A MacKay
Tel/Fakss: 01862 871536
e-pasts: tarbatold.primary@highland.gov.uk

 

Tarradale Primary, Black Isle Road, Muir of Ord IV6 7RR
Miss C Reid
Tel. : 01463 870484
e-pasts: tarradale.primary@highland.gov.uk

 

Tore Primary, Tore, Muir of Ord IV6 7SA
Mrs L Caddell - Acting
Tel. : 01463 811481
e-pasts: tore.primary@highland.gov.uk

 

Torridon Primary, Fasaig, Torridon, Achnasheen IV22 2EZ
Miss A MacRae
Tel. : 01445 791316
e-pasts: torridon.primary@highland.gov.uk

 

Ullapool High School, Mill Street, Ullapool IV26 2UN
P D Harrison, BSc
Tel. : 01854 612078 Fakss: 01854 612793
e-pasts: ullapool.high@highland.gov.uk

 

Ullapool Primary, Quay Street, Ullapool IV26 2UE
K Borthwick
Tel. : 01854 612535 Fakss: 01854 613246
e-pasts: ullapool.primary@highland.gov.uk

 

St. Clement’s School, Old Academy, Dingwall IV15 9JZ
Mrs M MacKenzie
Tel/Fakss: 01349 863284
e-pasts: stclements.primary@highland.gov.uk

 

St. Duthus School, Academy Street, Tain IV19 1ED
J Eggermont, BA, Med
Tel. : 01862 894407
e-pasts: stduthus.primary@highland.gov.uk

 

 

Noderīgas Interneta adreses

 

Highland Council pages on Ross and Cromarty

http://www.highland.gov.uk/yourcouncil/highlandfactsandfigures/

thehighlandcouncilareas/rossandcromarty/

 

Highlands & Islands Enterprise Inverness and East Highland

http://www.hie.co.uk/inbse

 

Highlands & Islands Enterprise Skye and Wester Ross

http://www.hie.co.uk/sale

 

This page was last updated on 05.01.2007. If you spot any inaccuracies or inconsistency in information, please email us at hief@scvo.org.uk

© 2010 Highland Public Services Partnership.
Project part-financed by the European Union (European Regional Development Fund) within the INTERREG IIIB Northern Periphery Programme