Highland Life logo
A great place to live, work and play


Laipni lūdzam Lochaber

Laipni lūdzam / Citizens Advice Bureaux (Pilsoņu konsultāciju birojs) / Atpūtas kompleksi un baseini / Bibliotēkas / Skolas / Noderīgas Interneta adreses

 

Lochaber apgabalā jūs atradīsiet visu vienā vietā – Glencoe mežonīgās dabas skaistumu un rosīgo Fort William tirdzniecības centru. Šajā vietā notiek ikgadējās pasaules kausa izcīņas kalnu riteņbraukšanā un šeit atrodas visaugstākais kalns Lielbritānijā – Ben Nevis. No Mallaig Road līdz salām un jūrai, slavenā West Highland dzelzceļa līnija pilnveido apburošo ainavu pilno ceļu no Glasgow. Tas nav pārsteigums, ka ar visiem šiem valdzinājumiem, Lochaber tiek uzskatīta par brīvdabas galvaspilsētu.

Lochaber vadība ir sastādījusi Laipni lūdzam paketi imigrantiem, kas ir pieejama poļu un latviešu valodās no Lochaber Enterprise tīmekļa vietnes.

 

Vietējais pilsoņu konsultāciju birojs

 

Lochaber Citizens Advice Bureau

Dudley Road

Fort William PH33 6JB

Tel. : 01397 – 705311

Fakss: 01397 – 700610

E-pasts: admin@lochabercab.casonline.org.uk

 

Darba laiks:

Pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās, piektdienās 10.00 – 14.00

Trešdienās 10.00 – 18.00

Nedēļas nogalēs slēgts.

 

ĀRPUS BIROJA KONSULTĀCIJAS:

Fishermen’s Mission

Mallaig

Katra mēneša pirmajā trešdienā 10.30 – 15.30

 

 

 

Atpūtas kompleksi un baseini

 

Lochaber Leisure Centre
Belford Road
Fort William
PH33 6BU

Tel. : 01397 707254

Menedžeris: Graham Brooks

 

Mallaig Swimming Pool
Fank Brae
Mallaig
PH41 4RQ

Tel. : 01687 462229

http://www.mallaigswimmingpool.co.uk/

 

Arainn Shuaineirt (bez baseina)
Ardnamurchan High School
Strontian
PH36 4JA

Tel. : 01397 709228

Menedžeris: Eoghan Carmichael

 

Nevis Centre (bez baseina)
An Aird
Fort William
PH33 6AN

Tel. : 01397 700707

 

Bibliotēkas

Ardnamurchan / Caol / Fort William / Kinlochleven / Knoydart / Mallaig

Ardnamurchan Community Library
Sunart Centre

Strontian
Acharacle
PH36 4JA
Tālrunis/Fakss: 01397 709226
e-pasts: ardnamurchan.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena

09.00 – 16.00

Otrdiena

09.00 – 16.00, 19.00 – 21.00

Trešdiena

09.00 – 16.00

Ceturtdiena

09.00 – 16.00, 19.00 – 21.00

Piektdiena

09.00 – 16.00

Sestdiena

14.00 – 16.00

 

Caol Library
Glenkingie Street,
Caol, Fort William,
Lochaber, PH33 7DP.

Tālrunis/Fakss UK: 01397 702829

E-pasts: caol.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena

14.00 – 17.00

Otrdiena

10.00 – 13.00, 16.00 – 19.00

Trešdiena

14.00 – 17.00

Ceturtdiena

10.00 – 13.00

Piektdiena

17.00 – 20.00

Sestdiena

slēgts

 

Fort William Library
Airds Crossing
High Street
Fort William
Lochaber PH33 6EU

Tālrunis: 01397 703552
Fakss: 01397 703538

E-pasts: fortwilliam.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena

10.00 – 20.00

 

Otrdiena

10.00 – 18.00

 

Trešdiena

10.00 – 13.00

 

Ceturtdiena

10.00 – 20.00

 

Piektdiena

10.00 - 18.00

 

Sestdiena

10.00 – 13.00

 

 

 

 

       

 

Kinlochleven Library &
The Aluminium Story Visitor Centre
Linnhe Road
Kinlochleven
PH50 4RP

Tālrunis: 01855 831663
Fakss: 01855 831663

E-pasts: kinlochleven.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks no aprīļa līdz septembrim:

Pirmdiena

10.00 - 13.00, 14.00 - 17.00

Otrdiena

10.00 - 13.00, 14.00 - 17.00, 18.00 - 20.00

Trešdiena

10.00 - 13.00, 14.00 - 17.00

Ceturtdiena

10.00 - 13.00, 14.00 - 17.00

Piektdiena

10.00 - 13.00, 14.00 - 17.00

Sestdiena

slēgts

 

Knoydart Library
The Store
Inverie
Knoydart
by Mallaig
PH41 4PL

 

Darba laiks:

Pirmdiena

slēgts

Otrdiena

slēgts

Trešdiena

16.00 - 17.00

Ceturtdiena

slēgts

Piektdiena

slēgts

Sestdiena

12.00 – 13.00

 

Mallaig Library
Mallaig and Morar Community Centre
West Bay
Mallaig
PH41 4PY

Tālrunis: 01687 460097

E-pasts: mallaig.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena

13.00 – 17.00

Otrdiena

10.30 – 14.00

Trešdiena

09.30 – 13.30

Ceturtdiena

17.00 – 20.00

Piektdiena

slēgts

Sestdiena

10.00 – 12.00

 

Skolas

Achaphubuil Primary, by Fort William PH33 7AL
Mrs M J C Scott
01397 772748
e-pasts: achaphubuil.primary@highland.gov.uk

 

Acharacle Primary, Acharacle, Argyll PH36 4JV
Mrs J Byrne
Tel/Fakss: 01967 431645
e-pasts: acharacle.primary@highland.gov.uk

 

Ardgour Primary, Ardgour, Fort William PH33 7AB
Miss M Adam
01855 841347
e-pasts: ardgour.primary@highland.gov.uk

 

Ardnamurchan High, Drumnatorran, Strontian PH36 4JA
Miss C MacDonald
Tel. : 01397 700105 Fakss: 01397 709227
e-pasts: ardnamurchan.high@highland.gov.uk

 

Arisaig Primary, Arisaig PH39 4NH
M Jones
01687 450282
e-pasts: arisaig.primary@highland.gov.uk

 

Ballachulish Primary, Ballachulish PH49 4JQ
S Clark
Tel/Fakss: 01855 811373
e-pasts: ballachulish.primary@highland.gov.uk

 

Banavie Primary, Tomonie, Banavie, Fort William PH33 7LX
Mrs M Dunham
Tel/Fakss: 01397 772402
e-pasts: banavie.primary@highland.gov.uk

 

Canna Primary, Isle of Canna PH44 4RS
Mrs E Soe - Paing
01687 462471
e-pasts: canna.primary@highland.gov.uk

 

Caol Primary, Glenkingie Street, Fort William PH33 7DP
Miss J Cattanach
Tel/Fakss: 01397 703366
e-pasts: caol.primary@highland.gov.uk

 

Duror Primary, Appin, Argyll PA38 4BW
Mrs M MacDonald
01631 740339
e-pasts: duror.primary@highland.gov.uk

 

Eigg Primary, Isle of Eigg PH42 4RL
Mrs H Ibrahim
01687 482424
e-pasts: eigg.primary@highland.gov.uk

 

Fort William Primary, Achintore Road,Fort William PH33 6RQ
Mrs S Commander
Tel/Fakss: 01397 702329
e-pasts: fortwilliam.primary@highland.gov.uk

 

Fort William R.C. Primary, Fassifern Road,Fort William PH33 6BD
Miss L Macdonald
01397 702674
e-pasts: fortwilliamrc.primary@highland.gov.uk

 

Glencoe Primary, Ballachulish, Glencoe PH49 4HP
Mrs M MacDonald
01855 811359
e-pasts: glencoe.primary@highland.gov.uk

 

Invergarry Primary, Invergarry PH35 4HG
Miss C Stoddart
Tel. : 01809 501317 Fakss: 01809 501356
e-pasts: invergarry.primary@highland.gov.uk

 

Inverie Primary, Inverie, Knoydart PH41 4PL
Mrs E Klemm
01687 462226
e-pasts: inverie.primary@highland.gov.uk

 

Inverlochy Primary, Inverlochy, Fort William PH33 6LS
Ms Tanya Ross
01397 702620
e-pasts: inverlochy.primary@highland.gov.uk

 

Kilchoan Primary, Kilchoan, Acharacle, Argyll PH36 4LH
Mrs L McLuckie
Tel/Fakss: 01972 510258
e-pasts: kilchoan.primary@highland.gov.uk

 

Kinlochleven High School, Kinlochleven PH50 4QE
Mr C Millar-Craig - Acting
Tel. : 01855 831273 Fakss: 01855 831603
e-pasts: kinlochleven.high@highland.gov.uk

 

Kinlochleven Primary, Kinlochleven PH50 4QE
Mrs C Allan
Tel. : 01855 831708 Fakss: 01855 831473
e-pasts: kinlochleven.primary@highland.gov.uk

 

Lady Lovat Primary, Morar, Mallaig PH40 4PA
Ms M A Sutherland
01687 462127
e-pasts: ladylovat.primary@highland.gov.uk

 

Lochaber High School, Fort William PH33 7ND
Mr Jim Sutherland - Acting
Tel. : 01397 702512 Fakss: 01397 703667
e-pasts: lochaber.high@highland.gov.uk

 

Lochaline Primary, Lochaline, Morvern, by Oban PA34 5XT
K Adams
01967 421245
e-pasts: lochaline.primary@highland.gov.uk

 

Lochyside R.C. Primary, Fort William PH33 7NX
Miss V M Smith
Tel. : 01397 703377 Fakss: 01397 706113
e-pasts: lochysiderc.primary@highland.gov.uk

 

Mallaig High School, Mallaig PH41 4RG
M Sullivan
Tel. : 01687 462107 Fakss: 01697 462219
e-pasts: mallaig.high@highland.gov.uk

 

Mallaig Primary, Mallaig PH41 4QX
Mrs J Smith
Tel. : 01687 462420 Fakss: 01697 462507
e-pasts: mallaig.primary@highland.gov.uk

 

Muck Primary, Isle of Muck PH41 2RP
E Henderson
01687 462367
e-pasts: muck.primary@highland.gov.uk

 

Roybridge Primary, Roybridge PH31 4AG
Mrs K MacGillivray
01397 712212
e-pasts: roybridge.primary@highland.gov.uk

 

Rum Primary, Isle of Rum PH43 4RR
S Poole
01687 462034
e-pasts: rum.primary@highland.gov.uk

 

Spean Bridge Primary, Spean Bridge PH34 4EU
Mrs K MacGillivray
01397 712914
e-pasts: speanbridge.primary@highland.gov.uk

 

St. Brides Primary, Onich, Fort William PH33 6SA
Miss S M Kemp
Tel/Fakss: 01855 821280
e-pasts: stbrides.primary@highland.gov.uk

 

Strontian Primary, by Acharacle PH36 4JA
Mrs M V Ogilvie, LL.B.
01967 402363
e-pasts: strontian.primary@highland.gov.uk

 

Upper Achintore Primary, Zetland Avenue, Fort William PH33 6LL
Miss K Kelly - Acting
01397 702059
e-pasts: upperachintore.primary@highland.gov.uk

 

Noderīgas Interneta adreses

Lochaber community website http://www.lochaber.com/

Highlands and Islands Enterprise Lochaberhttp://www.hie.co.uk/lochaber

Laipni lūdzam Lochaber latviešu valodā

http://www.hie.co.uk/LOC-Miscellaneous/Welcome-Pack-Latvian-version-2.pdf

Laipni lūdzam Lochaber poļu valodā

http://www.hie.co.uk/LOC-Miscellaneous/Welcome-Pack-1st-Polish-pub-version.pdf

 

 

This page was last updated on 05.01.2007. If you spot any inaccuracies or inconsistency in information, please email us at hief@scvo.org.uk

© 2010 Highland Public Services Partnership.
Project part-financed by the European Union (European Regional Development Fund) within the INTERREG IIIB Northern Periphery Programme