Highland Life logo
A great place to live, work and play


Laipni lūdzam Inverness

Laipni lūdzam / Citizens Advice Bureaux (Pilsoņu konsultāciju birojs) / Atpūtas kompleksi un baseini / Bibliotēkas / Skolas / Noderīgas Interneta adreses

 

Vai nu jūs izvēlaties apmeklēt, izpētīt, iepirkties, atpūsties vai dzīvot šajā pilsētā, Inverness ir Highland apvidus pilsēta, kur jūs saņemsiet vissiltāko uzņemšanu. Mūsu dabā ir būt draudzīgiem un izpalīdzīgiem, un mums patīk papļāpāt - ‘craic’ (Gēlu valodā – bezrūpīga papļāpāšana). Šī vieta ir vienreizēja pilsēta, kur dzīvei un darbam ir īpaša aura. Mēs esam atvērti jaunām idejām, jauniem cilvēkiem un jauniem biznesiem.

Lai uzzinātu vairāk par Inverness, apmeklējiet pilsētas mājas lapu.

 

Jūs variet iegādāties Laipni lūdzam paketi migrējošajiem darbiniekiem tīmekļa vietnē Inverness and East Highlands Enterprise company.

Arī tīmekļa vietne HIE Inverness and East Highlands website piedāvā noderīgu informāciju par vietējo ekonomiku.

 

 

Vietējais pilsoņu konsultāciju birojs

Raigmore Hospital Citizen Advice Bureau

Raigmore Hospital

Old Perth Road

Inverness IV2 3UJ

Tel. : 01463-706014

Fakss: 01463-706102

E-pasts: bureau@raigmorehospitalcab.casonline.org.uk

Tīmekļa vietne: http://www.nesscab.co.uk/raigmore.htm

 

Darba laiks:

Pirmdienās slēgts

Otrdienās, trešdienās 10.00 – 16.30

Piektdienās, svētdienās slēgts

 

Inverness City Citizens Advice Bureau

103 Academy Street

Inverness IV1 1LX

Tel. : 01463-235345

Fakss: 01463-714272

 

Norādījumi: Birojs atrodas pretēji takšu birojam, Academy Street beigās no High Street.

E-pasts: enquiries@invernesscab.casonline.org.uk

Tīmekļa vietne: http://www.nesscab.co.uk

Darba laiks:

Pirmdiena – piektdiena 10.00 – 13.00

Nedēļas nogalēs slēgts.

 

 

Atpūtas kompleksi un baseini

Culloden Academy Community Complex
Keppoch Road,
Culloden,
Inverness,
IV1 2JZ
Tel. : 01463 792794
Menedžeris: Sandra Morrison

 

Craigmonie Centre (bez baseina)
Glen Urquhart High School,
Drumnadrochit,
IV63 6XA
Tel. : 01456 459224
Menedžeris: Fran Davidson
Tīmekļa vietne: www.craigmoniecentre.co.uk

 

Inverness Leisure
Bught Park,
Inverness,
IV3 5SS
Tel. : 01463 667500
Tīmekļa vietne: www.invernessleisure.co.uk

 

Bibliotēkas

Inverness Library

Farraline Park
Inverness
IV1 1NH

Tālrunis: 01463 236463
Fakss: 01463 237001

E-pasts: inverness.library@highland.gov.uk

 

Ardersier Library & Service Point
Old School
Station Road
Ardersier
Inverness IV1 2SU

Tālrunis: 01667 462658
Fakss: 01667 462658

E-pasts: ardersier.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena

12.00 - 17.00

Otrdiena

slēgts

Trešdiena

10.00 - 13.00

Ceturtdiena

slēgts

Piektdiena

12.00 - 17.00

Sestdiena

10.00 - 13.00

 

Beauly Library
Phipps Institute
Beauly
Inverness IV4 7EH

Tālrunis: 01463 782930
Fakss: 01463 782930

E-pasts: beauly.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena

17.00 - 20.00

Otrdiena

10.00 - 12.30

Trešdiena

12.00 - 14.30

Ceturtdiena

14.00 - 17.00

Piektdiena

slēgts

Sestdiena

10.00 - 13.00

 

 

Culloden Library
Keppoch Road
Culloden
Inverness IV1 7LL

Tālrunis: 01463 792531
Fakss: 01463 793162

E-pasts: culloden.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena

10.00 - 13.00, 15.00 - 17.00, 18.00 - 20.00

Otrdiena

10.00 - 13.00, 15.00 - 17.00

Trešdiena

10.00 - 13.00, 15.00 - 17.00, 18.00 - 20.00

Ceturtdiena

slēgts

Piektdiena

10.00 - 13.00, 15.00 - 17.00

Sestdiena

10.00 - 13.00

 

Glen Urquhart Library & Learning Centre
Drumnadrochit
Inverness-shire
IV63 6XA

Tālrunis UK: 01456 459223

E-pasts: glenurquhart.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena

14.00 - 17.00

Otrdiena

09.00 - 13.00, 18.00 - 20.00

Trešdiena

14.00 - 17.00, 18.00 - 20.00

Ceturtdiena

15.30 - 20.00

Piektdiena

09.00 - 13.00

Sestdiena

10.00 - 13.00

 

Skolas

Aldourie Primary, Aldourie, Inverness IV2 6DP
Mrs J MacBeath
Tel. : 01463 751272
e-pasts: aldourie.primary@highland.gov.uk

 

Ardersier Primary, Cameron Drive, Ardersier IV2 7SW
Mr James Lyon
Tel/Fakss: 01667 462344
e-pasts: ardersier.primary@highland.gov.uk

 

Balloch Primary, Culloden Road, Balloch, Inverness IV2 7HQ
Mrs C Scott
Tel. : 01463 790287 Fakss: 01463 794915
e-pasts: balloch.primary@highland.gov.uk

 

Balnain Primary, Inverness IV3 6TJ
Mrs M Livingstone
Tel. : 01456 476262
e-pasts: balnain.primary@highland.gov.uk

 

Beauly Primary, Croyard Road, Beauly IV4 7DJ
Mrs Margaret Matheson - Acting
Tel. : 01463 782576
e-pasts: beauly.primary@highland.gov.uk

 

Bishop Eden’s Primary, 73 King Street, Inverness IV3 5HX
Mrs E MacKay
Tel. : 01463 237103
e-pasts: bishopeden.primary@highland.gov.uk

 

Cannich Bridge Primary, Cannich, Beauly IV4 7LN
S Fraser - Acting
Tel. : 01456 415304
e-pasts: cannichbridge.primary@highland.gov.uk

 

Cauldeen Primary, Mackay Road, Inverness IV2 4HZ
G Glass
Tel. : 01463 235905
e-pasts: cauldeen.primary@highland.gov.uk

 

Central Primary, Kenneth Street, Inverness IV3 5DW
Mrs I Gilroy
Tel. : 01463 233906 Fakss: 01463 714610
e-pasts: central.primary@highland.gov.uk

 

Charleston Academy, Kinmylies, Inverness IV3 8ET
C MacSween
Tel. : 01463 234324 Fakss: 01463 715352
e-pasts: charleston.academy@highland.gov.uk

 

Cradlehall Primary, Westhill, Inverness IV2 5DB
L Sutherland
Tel. : 01463 791195 Fakss: 01463 791923
e-pasts: cradlehall.primary@highland.gov.uk

 

Crown Primary, Kingsmills Road, Inverness IV2 3JT
Mrs L Cowie
Tel. : 01463 233879 Fakss: 01463 239201
e-pasts: crown.primary@highland.gov.uk

 

Croy Primary, Croy, Inverness IV2 5PG
Ms R Binks
Tel. : 01667 493356 Fakss: 01667 493677
e-pasts: croy.primary@highland.gov.uk

 

Culloden Academy, Keppoch Road, Culloden, Inverness IV2 7JZ
S Dowds
Tel. : 01463 790851 Fakss: 01463 790061
e-pasts: culloden.academy@highland.gov.uk

 

Dalneigh Primary, St Ninian Drive, Inverness IV3 5AU
Mrs A Clunas
Tel. : 01463 232636 Fakss: 01463 226923
e-pasts: dalneigh.primary@highland.gov.uk

 

Daviot Primary, Daviot, Inverness IV2 5XL
Ms R Mohin
Tel. : 01463 772226
e-pasts: daviot.primary@highland.gov.uk

 

Dochgarroch Primary, Dochgarroch, Inverness IV3 8JG
Mrs P Hossack
Tel. : 01463 861240
e-pasts: dochgarroch.primary@highland.gov.uk

 

Drakies Primary, Drumossie Avenue, Inverness IV2 3SG
Miss S Kelly
Tel. : 01463 236032 Fakss: 01463 236291
e-pasts: drakies.primary@highland.gov.uk

 

Drummond School, Drummond Road, Inverness IV2 4NZ
R McKendrick
Tel. : 01463 233091 Fakss: 01463 713106
e-pasts: drummond.school@highland.gov.uk

 

Duncan Forbes Primary, Culloden, Inverness IV2 7NY
Mrs E Stewart
Tel. : 01463 791897 Fakss: 01463 794227
e-pasts: duncanforbes.primary@highland.gov.uk

 

Farr Primary, Farr, Inverness IV1 2XA
Mrs S Lamont
Tel/Fakss: 01808 521246
e-pasts: farrinv.primary@highland.gov.uk

 

Foyers Primary, Foyers IV1 2XU
Mrs M Brown
Tel/Fakss: 01456 486612
e-pasts: foyers.primary@highland.gov.uk

 

Glen Urquhart High School, Drumnadrochit IV63 6XA
G MacLean
Tel. : 01456 459134 Fakss: 01456 459229
e-pasts: glenurquhart.high@highland.gov.uk

 

Glenurquhart Primary, St Drostans, Drumnadrochit IV63 6UT
Miss L Oliver
Tel. : 01456 450458
e-pasts: glenurquhart.primary@highland.gov.uk

 

Hilton Primary, Temple Crescent, Inverness IV2 4TP
I Kyle
Tel. : 01463 230435
e-pasts: hilton.primary@highland.gov.uk

 

Holm Primary, Stratherrick Road, Inverness IV2 4YL
Mrs M Hay
Tel. : 01463 232697 Fakss: 01463 225510
e-pasts: holm.primary@highland.gov.uk

 

Inverness High School, Montague Row, Inverness IV3 5DZ
R R Cunningham
Tel. : 01463 233586 Fakss: 01463 243113
e-pasts: inverness.high@highland.gov.uk

 

Inverness Royal Academy, Culduthel Road, Inverness IV2 6RE
J Considine
Tel. : 01463 222884 Fakss: 01463 243591
e-pasts: inverness.royal@highland.gov.uk

 

Kilchuimen Academy, Station Road, Fort Augustus, PH32 4DL
Ms M Gibbons
Tel. : 01320 366296 Fakss: 01320 366439
e-pasts: kilchuimen.academy@highland.gov.uk

 

Kilchuimen Primary, Station Road, Fort Augustus, PH32 4DL
Ms A Cryans - Acting
Tel. : 01320 366756 Fakss: 01320 366439
e-pasts: kilchuimen.primary@highland.gov.uk

 

Kinmylies Primary, Assynt Road, Inverness IV3 8PB
Mrs P Green
Tel. : 01463 239720 Fakss: 01463 242618
e-pasts: kinmylies.primary@highland.gov.uk

 

Kirkhill Primary, St Mary’s Road, Kirkhill IV5 7NX
Mrs C Ford
Tel. : 01463 831543 Fakss: 01463 831544
e-pasts: kirkhill.primary@highland.gov.uk

 

Lochardil Primary, Inverness IV2 4LB
E H Mackie
Tel. : 01463 230250
e-pasts: lochardil.primary@highland.gov.uk

 

Merkinch Primary, Telford Road, Inverness IV3 8HY
Mrs S Morrison
Tel. : 01463 232962 Fakss: 01463 239635
e-pasts: merkinch.primary@highland.gov.uk

 

Merkinch Nursery School, Coronation Park, Inverness IV3 8AD
Mrs R Ross- Acting
Tel. : 01463 238740
e-pasts: merkinch.nursery@highland.gov.uk

 

Millburn Academy, Diriebught Road, Inverness IV2 3QR
G C Spence
Tel. : 01463 233573 Fakss: 01463 232933
e-pasts: millburn.academy@highland.gov.uk

 

Muirtown Primary, King Brude Road, Inverness IV3 8LU
Miss F Neilson
Tel. : 01463 239537 Fakss: 01463 716740
e-pasts: muirtown.primary@highland.gov.uk

 

Raigmore Primary, King Duncan’s Road, Inverness IV2 3UG
Mrs M Leslie
Tel. : 01463 234971 Fakss: 01463 718781
e-pasts: raigmore.primary@highland.gov.uk

 

Smithton Primary, Smithton, Inverness IV2 7PD
Mrs M Matheson - Acting
Tel. : 01463 791606 Fakss: 01463 794784
e-pasts: smithton.primary@highland.gov.uk

 

St. Joseph’s R.C. Primary, King Street, Inverness IV3 5DG
Mrs C Cameron
Tel. : 01463 231837 Fakss: 01463 729658
e-pasts: stjosephsrc.primary@highland.gov.uk

 

Strathdearn Primary, Tomatin, IV13 7YN
Miss K McConnell
Tel. : 01463 226197 Fakss: 01463 226061
e-pasts: strathdearn.primary@highland.gov.uk

 

Stratherrick Primary, Gorthleck, Inverness IV2 6UJ
Ms A Cryans
Tel. : 01456 486630
e-pasts: stratherrick.primary@highland.gov.uk

 

Teanassie Primary, by Beauly IV4 7AE
D Martin - Acting
Tel. : 01463 782581 Fakss: 01463 783286
e-pasts: teanassie.primary@highland.gov.uk

 

Tomnacross Primary, Kiltarlity, Beauly IV4 7HW
G Bell
Tel. : 01463 741497 Fakss: 01463 741497
e-pasts: tomnacross.primary@highland.gov.uk

 

 

 

Noderīgas Interneta adreses

HIE Inverness and East Highlands migrējošo strādnieku informācijas pakete

http://www.hie.co.uk/INE/Migrant-worker-information-pack.pdf

 

HIE Inverness and East Highlands Enterprise Company http://www.hie.co.uk/inbse

 

City of Inverness http://www.inverness-scotland.com/welcome-inverness.asp

 

Highland Council pages on Inverness

http://www.highland.gov.uk/yourcouncil/highlandfactsandfigures/thehighlandcouncilareas/inverness/

 

 

This page was last updated on 05.01.2007. If you spot any inaccuracies or inconsistency in information, please email us at hief@scvo.org.uk

© 2010 Highland Public Services Partnership.
Project part-financed by the European Union (European Regional Development Fund) within the INTERREG IIIB Northern Periphery Programme