Highland Life logo
A great place to live, work and play


Laipni lūdzam Caithness

Citizens Advice Bureaux (Pilsoņu konsultāciju birojs) / Baseini / Bibliotēkas / Skolas / Godināšanas vietas / Noderīgas Interneta adreses

 

Caithness ir vistālākais Highlands ziemeļu apvidus un balādes apgalvo, ka šajā apvidū atrodas Lielbritānijas cietzemes vistālākā ziemeļu pils - Castle of Mey, ko 1952. gadā nopirka Karaliene Māte (Queen Mother).

Ainava iekļauj tipiskos Highland kalnus, purvu, auglīgus līdzenumus un vienas no skaistākajām Skotijas pludmalēm.

Wick lidosta piedāvā regulārus lidojumus uz Aberdeen, Edinburgh un Lerwick.

 

Vietējais pilsoņu konsultāciju birojs

 

Caithness Citizens Advice Bureau

7a Brabster Street

Thurso

KW14 7AP

Tel. : 01847-894243 or 01847-896796

Fakss: 01847-894243

E-pasts: bureau@cnesscab.cabnet.org.uk

 

Norādījumi: Iebraucot Thurso no East Cross tilta, nogriežaties otrajā pagriezienā pa kreisi. Birojs atrodas 50 metrus uz labo pusi. Braucot no rietumiem, piebrauciet pie luksafora krustojumā, pagriezieties pa kreisi un tad griezieties primajā labajā pagriezienā; birojs atrodas 50 metrus uz labo pusi.

Darba laiks:

Pirmdiena – piektdiena: 10.00 – 14.00

Nedēļas nogalēs slēgts.

 

Wick Citizens Advice Burau

123 High Street

Wick KW1 4LR

Tel. : 01955-605989

Fakss: 01955 – 606673

Darba laiks:

Otrdienās, trešdienās, ceturtdienās 10.00 – 14.00

 

Baseini

 

Thurso Swimming Pool
Millbank Road
Thurso
KW14 8PS

Tel. : 01847 893260

Menedžeris: George Sanders

 

Wick Swimming Pool
Burn Street
Wick
KW1 5EH

Tel. : 01955 603711

Menedžeris: George Sanders

 

Bibliotēkas

Rajona bibliotēku ierēdnis: Alison Forrest

Dornoch Library
Carnegie Buildings
High Street
Dornoch
Sutherland IV25 3SH

Tālrunis: 01862 811079
Fakss: 01862 811079

dornoch.library@highland.gov.uk

 

Thurso Library
Davidson's Lane
Thurso
Caithness KW14 7AF

Tālrunis: 01847 893237
Fakss: 01847 896114

e-pasts: thurso.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena

10.00 - 18.00

Otrdiena

10.00 - 20.00

Trešdiena

10.00 - 18.00

Ceturtdiena

10.00 - 13.00

Piektdiena

10.00 - 20.00

Sestdiena

10.00 - 13.00

 

Wick Library
Sinclair Terrace
Wick
Caithness KW1 5AB

Tālrunis: 01955 602864
Fakss: 01955 603000

e-pasts: wick.library@highland.gov.uk

 

Darba laiks:

Pirmdiena

10.00 - 18.00

Otrdiena

10.00 - 20.00

Trešdiena

10.00 - 13.00

Ceturtdiena

10.00 - 18.00

Piektdiena

10.00 - 20.00

Sestdiena

10.00 - 13.00

 

Skolas

Bower Primary, Bowermadden, Wick KW1 4TT
Mrs C Sutherland
Tel. : 01955 641225
e-pasts: bower.primary@highland.gov.uk

 

Canisbay Primary, Canisbay, Wick KW1 4YH
Ms M Miller
Tel. : 01955 611337
e-pasts: canisbay.primary@highland.gov.uk

 

Castletown Primary, Castletown, Thurso KW14 8UA
Ms S Malcolm
Tel/Fakss: 01847 821256
e-pasts: castletown.primary@highland.gov.uk

 

Crossroads Primary, Dunnet, Thurso KW14 8XP
Mrs C Sutherland
Tel/Fakss: 01847 851629
e-pasts: crossroads.primary@highland.gov.uk

 

Dunbeath Primary, Dunbeath KW6 6EY
Mrs C Grant - Acting
Tel. : 01593 731286
e-pasts: dunbeath.primary@highland.gov.uk

 

Halkirk Primary, Halkirk KW12 7YN
Mrs F Disbury
Tel: 01847 831246 Fakss: 01847 831973
e-pasts: halkirk.primary@highland.gov.uk

 

Hillhead Primary, Willowbank, Wick KW1 4PE
A Budge
Tel. : 01955 603233 Fakss: 01955 603320
e-pasts: hillhead.primary@highland.gov.uk

 

Keiss Primary, Keiss, Wick KW1 4XB
Mrs M Miller
Tel. : 01955 631269
e-pasts: keiss.primary@highland.gov.uk

 

Lybster Primary, Lybster, Wick KW3 6BJ
Mrs C Grant - Acting
Tel/Fakss: 01593 721224
e-pasts: lybster.primary@highland.gov.uk

 

Miller Academy Primary, Princes Street, Thurso KW14 7DH
Mrs E Mitchell - Acting
Tel. : 01847 892815 Fakss: 01847 894427
e-pasts: milleracademy.primary@highland.gov.uk

 

Mount Pleasant Primary, Castletown Road, Thurso KW14 8HL
Mrs K Farmer
Tel. : 01847 893419 Fakss: 01847 892601
e-pasts: mountpleasant.primary@highland.gov.uk

 

North Wick Primary, Girnigoe Street, Wick KW1 4DT
D Lundie
Tel/Fakss: 01955 602873
e-pasts: northwick.primary@highland.gov.uk

 

Pennyland Primary, Trostan Road, Thurso KW14 7NY
P Hagan
Tel. : 01847 892661 Fakss: 01847 890601
e-pasts: pennyland.primary@highland.gov.uk

 

Pulteneytown Academy Primary, Seaforth Avenue, Wick KW1 5ND
Miss L Wark, BA
Tel. : 01955 602649
e-pasts: pulteneytown.primary@highland.gov.uk

 

Reay Primary, Reay, Thurso KW14 7RE
Mrs E Sutherland
Tel/Fakss: 01847 811206
e-pasts: reay.primary@highland.gov.uk

 

South Wick Primary, Roxburgh Road, Wick KW1 5HP
Ms P Bowers
Tel. : 01955 603203
e-pasts: southwick.primary@highland.gov.uk

 

Thrumster Primary, Thrumster, Wick KW1 5TR
Mrs L MacKay
Tel. : 01955 651244
e-pasts: thrumster.primary@highland.gov.uk

 

Thurso High School, Ormlie Road, Thurso KW14 7DS
Dr F Grant
Tel. : 01847 893822 Fakss: 01847 895509
e-pasts: thurso.high@highland.gov.uk

 

Watten Primary, Watten, nr Wick KW1 5YJ
Mrs K Gunn (Acting)
Tel. : 01955 621287
e-pasts: watten.primary@highland.gov.uk

 

Wick High School, West Banks Avenue, Wick KW1 5LU
Mr A Traill
Tel. : 01955 603333 Fakss: 01955 602198
e-pasts: wick.high@highland.gov.uk

 

Mount Pleasant Special Educ. Unit, Castletown Rd, Thurso KW14 8HL
Mrs K Farmer
Tel. : 01847 893419
e-pasts: mountpleasant.primary@highland.gov.uk

 

Caithness Early Years Autism Centre, Wick KW1 5ND
Miss L Wark, BA
Tel. : 01955 602649
e-pasts: pulteneytown.primary@highland.gov.uk

 

Thurso High School Special Ed Unit, Ormlie Road, Thurso KW14 7DS
Ms E Calder
Tel. : 01847 890692
e-pasts: thurso.high@highland.gov.uk

 

Godināšanas vietas (reliģija)

Caithness kopienas tīmekļa vietne piedāvā informāciju par vietām šajā rajonā, kur atrodas godāšanas vietas. Apmeklējiet http://www.caithness.org/community/worship/.

 

 

Noderīgas Interneta adreses

 

Caithness Community Website http://www.caithness.org/

 

HIE Caithness and Sutherlandhttp://www.hie.co.uk/case

 

Highland Council pages on Caithness

http://www.highland.gov.uk/yourcouncil/highlandfactsandfigures/thehighlandcouncilareas/caithness/

 

 

This page was last updated on 05.01.2007. If you spot any inaccuracies or inconsistency in information, please email us at hief@scvo.org.uk

© 2010 Highland Public Services Partnership.
Project part-financed by the European Union (European Regional Development Fund) within the INTERREG IIIB Northern Periphery Programme